امروز: جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۵
مدیر کل تبلیغات اسلامی زنجان:
کد خبر: ۶۶۹۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۳
سپاه پاسداران ناب ترین و منسجم ترین سنگر دفاع از انقلاب است/نابودی شجره خبیثه داعش از جمله دستاورد های سپاه  است

مدیر کل تبلیغات اسلامی زنجان گفت: سپاه پاسداران ناب ترین ، مهمترین ، اصیل ترین، تشکیلاتی ترین و منسجم ترین سنگر دفاع از انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام مسعود صفی یاری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با اشاره به تروریستی خواندن سپاه توسط آمریکا گفت: از احمقی مثل ترامپ توقعی جز این نیست.

وی افزود: سپاه پاسداران ناب ترین ، مهمترین ، اصیل ترین، تشکیلاتی ترین و منسجم ترین سنگر دفاع از اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی است و بدیهی است که مستکبرین و گردنکشان فرعون صفت دنیا سپاه را برای خود خطری جدی دانسته و مواضع خصمانه ای علیه این نهاد مقدس داشته باشند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی زنجان با اشاره به تلاش دشمن برای تضعیف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر سپاه نبود اثری از اسلام ، انقلاب ، کشور و هویت دینی نبود و این را دشمن به خوبی درک کرده و لذا خود را برای مقابله با این نهاد به آب و آتش میزند.

حجت الاسلام صفی یاری ادامه داد: دشمن اثر بخشی سپاه را در همه عرصه های گام اول انقلاب اسلامی دیده است در عرصه اقتصادی در عرصه فرهنگی در عرصه نظامی و در عرصه بین المللی که نابودی شجره خبیثه داعش از جمله دستاورد های حماسه سازان سپاه پاسداران است و قطعا علیرغم میل دشمنان تاثیر سپاه پاسداران در گام دوم انقلاب اسلامی بسیار درخشان تر و پر بار تر خواهد بود و مصمم تر و قدرتمند تر در عرصه بین المللی ظاهر خواهد شد.

وی در پایان اعتماد به چنین انسان های احمقی را کاری احماقانه تر خواند و اظهار داشت: نکته مهمی که باید  به آن توجه داشت این است که همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بار ها تاکید داشته اند اعتماد به دشمن کار عاقلانه ای نیست و دولتمردان توجه داشته باشند که بخصوص احمق های درجه یک حاکم بر آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند. 

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین