امروز: جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۳
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۰۵
تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴
هلاکت یک  اراذل و اوباش سابقه دار در زنجان/کشف انواع مواد مخدر از سوداگر مرگ

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زنجان از هلاکت یک اراذل  واوباش سابقه دار متواری در درگیری با پلیس خبر داد و گفت : این اراذل سوابق متعددی از جمله آدم ربایی ، ضرب و جرح با قمه ، چند مورد اخلال در نظم و امنیت عمومی ، قدرت نمایی ، مزاحمت به نوامیس مردم و ... در سوابق  دارد.

فرج احمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه روز گذشته ماموران  انتظامی شهرستان زنجان جهت اجرای حکم  به محل حضور ارازل اوباش سابقه داردر حوالی  کیلومتر35  " زنجان – تبریز" اعزام شدند، تصریح کرد: این فرد به محض حضور پلیس از فرمان پلیس سرپیچی کرده و با استفاده از یک قبضه قمه در حضور شاهدان عینی به قصد ضرب و جرح  پلیس حمله ور می شود.

وی با بیان اینکه پلیس جهت اخطار چند تیر هوایی شلیک می کند، افزود: این  فرد  به اخطار پلیس توجه نکرده  و به قصد زیر گرفتن پلیس،  سوار خودرو پراید خود شده و  به سرعت به سمت ماموران حرکت می کند که در نهایت علیرغم شلیک چند تیر به لاستیک خودرو متهم به حرکت خود ادامه داده و در نهایت با شلیک پلیس از پا در می آید.

 جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زنجان یادآور شد: در بازرسی از خودرو  وی  دو  قبضه  چاقو و قمه ،  110 گرم حشیش ، 21 گرم شیشیه ، ترازوی توزین مواد مخدر، چهار قوطی شربت متادون و 12 بسته قرص  مواد مخدر  و اداوات استعمال مواد مخدر کشف شد.  

احمدی خاطرنشان ساخت: در بررسی سوابق این اراذل و اوباش  مشخص شد این فرد  سوابقی همچون چند فقره اخلال در نظم و امنیت عمومی ، مزاحمت به نوامیس مردم ، آدم ربایی ،  قدرت نمایی ، ضرب و جرح با قمه ،  پرونده اراذل و اوباش و متواری از زندان در مرخصی است.

 جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زنجان با هشدار به افراد شرور و مجرم خاطر نشان کرد : پلیس در اجرای قوانین و تامین نظم و امنیت شهروندان از هیچ کوششی  برابر قانون دریغ نمی کند و چنانچه فرد یا افرادی از این فرد شاکی هستند می توانند به پلیس آگاهی استان زنجان مراجعه کنند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین