امروز: جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۹
امام جمعه زنجان:
کد خبر: ۶۷۰۷
تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹
کار قضاوت ، کار بسیار سخت، سنگین و دارای اجر مضاعفی است

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت:حقیقتا کار قضاوت، کار بسیار دشوار و سنگینی است چرا که با حقوق مردم سروکار دارد.جایی که حقوق مردم مطرح است نباید کوتاهی کنیم.

به گزارش عصرزنجان،آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و  امام جمعه زنجان با حضور دادگستری استان در جمع  قضات ضمن تشکر از خدمات ارزشمند دستگاه قضایی استان گفت: خوشبختانه عملکرد مجموعه کارکنان دستگاه قضایی استان نسبت به سایر استانها در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد که از این  حیث جای تقدیر دارد .

وی افزود: حقیقتا کار قضاوت، کار بسیار دشوار و سنگینی است چرا که با حقوق مردم سروکار دارد.جایی که حقوق مردم مطرح است نباید کوتاهی کنیم.جایگاه قضات جایگاه ارزشمندی است و بهترین پاداش برای قاضی است، چرا که  کار قاضی اجرای عدالت است

نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: در ارتباط با گام دوم انقلاب،  رهبر معظم انقلاب نقشه راه را تدوین کردند و ما باید بر اساس این نقشه آن را بطور صحیح ریل گذاری کنیم و در مسیر آن قرار بگیریم و هر کس در هر مقام و مسولیتی وظیفه انجام آن را برعهده دارد.

وی ضمن اشاره به نامگذاری سال 98 به سال رونق تولید گفت: در صدور آرا ، رفع موانع مورد توجه قرار گیرد. مبادا با کار و رفتاری موجب تعطیلی واحدی شویم که مسلما با این کار به اقتصاد لطمه خواهیم زد البته در اینجا باید حقوق مدعی حفظ گردد.

امام جمعه زنجان ی در ادامه به خصوصیات مومن اشاره  و خاطر نشان کرد دارد: اینکه یقین بداند که خدا حق است، یقین بداند مرگ حق است و بداند قیامت هست و حسابرسی خواهد شد و ما دو نوع دادگاه داریم یکی دادگاه مربوط به افکار عمومی است و دیگری دادگاه عدل الهی است. ما در دادگاه عدل الهی باید پاسخگو باشیم و باید طوری رفتار کنیم که در این دادگاه سربلند بیرون آییم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین