امروز: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۱
فرمانده انتظامی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۰۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۳
برخورد قاطعانه پلیس با روزه خواری/ نظارت کامل پلیس به واحدهاي صنفي در ماه مبارک رمضان/ تدابير لازم  براي ماه مبارك رمضان در نظر گرفته شده است

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: پليس در ماه رمضان تدابير ويژه اي را برای رفاه حال هموطنان در نظر گرفته و ضمن حضور پررنگ در معابر شهري خصوصا به هنگام افطار و سحر با فعال کردن گشت هاي انتظامي زمينه آرامش و آسايش بيشتر مردم روزه دار را فراهم مي کند.

سردار رحیم جهانبخش امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه :با حاکم شدن فضاي معنوي بر کشور در ماه مبارک رمضان ، پايبندي مردم نيز به رعايت شئونات اسلامي نيز افزايش مي يابد اميد است جرايم در اين ماه  همانند سال هاي گذشته کاهش داشته باشد،تصريح كرد: پلیس در سطح استان زنجان از هم‌اکنون فضا را برای برگزاری  مراسمات  اين ماه و راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر در نظر گرفته است.

وی افزود: پليس در ماه رمضان تدابير ويژه اي را برای رفاه حال هموطنان در نظر گرفته و ضمن حضور پررنگ در معابر شهري خصوصا به هنگام افطار و سحر با فعال کردن گشت هاي انتظامي زمينه آرامش و آسايش بيشتر مردم روزه دار را فراهم مي کند.

فرمانده انتظامي استان زنجان با بيان اينكه يکي از طرح هاي پليس  در ماه مبارک رمضان  حضور در تفرج گاهاه و پارک هاي سطح شهر است افزود : پليس سعي دارد با حضور پر رنگ خود در اين مكان ها با کساني که بخواهند امنيت را خدشه دار کنند برخورد  قانوني انجام دهد.

سردار جهانبخش گفت : فعالیت اغذیه فروشان و مراكز پذيرايي در ماه رمضان تا یک ساعت قبل از اذان مغرب ممنوع بوده و وظیفه پذیرایی از مسافران بین راهی هم بر عهده واحدهای پذیرایی بین راهی است.

اين مقام مسئول اظهار داشت : پليس در ماه مبارک رمضان با نظارت کامل به واحدهاي صنفي از جمله اغذيه فروشي ها، مراکز پذيرايي، کافي شاپ ها و... با آن دسته از واحدها و متصدياني که شئونات اسلامي را رعايت نکنند قاطعانه برخورد و نسبت به تعطيلي آنها اقدام خواهد كرد.

فرمانده انتظامي استان زنجان گفت : مردم و افرادي که به دليل مسافرت، بيماري و عوامل ديگر قادر به روزه گرفتن نيستند از هرگونه اعمال و رفتاري که تظاهر به روزه خواري كند  خوداري كنند و طبق قانون روزه‌خواری در منظر عموم ممنوع است و کسانی که اقدام به این کار کنند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد .

سردار جهانبخش افزود : پليس با اجراي طرح هاي مختلف جهت روان سازي ترافيک در محورهاي منتهي به محل برگزاري مجالس و سخنراني ها در ماه مبارك رمضان اقدام خواهد كرد و براي تامين امنيت مطلوب و رفاه حال شهروندان ، حضور گسترده اي در مراسمات ، مساجد و تکايا خواهد داشت.

فرمانده انتظامي استان زنجان در پايان گفت: با همکاري و تعامل خوب مردم و عمل به فريضه امر به معروف و نهي از منکر جرايم کنترل و ناهنجاري هاي اجتماعي كاهش مي يابد .

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین