امروز: شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۵
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۱۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۲
بهره مندی 82.6 درصدی خانوار روستای زنجان از گاز طبیعی؛بيش از  334 هزار و 970 مشترک گاز طبيعي در استان وجود دارد

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: 82.6 از خانوار روستایی استان زنجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

موسي احمدلو امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: هم اكنون 310 هزار و 911 مشترك به بخش خانگي، 22 هزار و 850 مشترك به بخش مشتركين تجاري و يك هزار و 213 مشترك نيز به بخش صنعتي اختصاص دارد.

وي با تشکر و قدردانی از تلاش جهاد گونه کارکنان خدوم شركت گاز استان زنجان ابراز داشت: با وجود مشكلات مختلف؛ گازرسانی به روستاهاي استان ادامه و طبق تعهد و برنامه هاي پيش بيني شده به زیر ساخت های اقتصادی و ارتقاء کیفی خدمات؛ توجه داشته ايم.

مدير عامل شركت گاز استان زنجان با اعلام اينكه با اضافه شدن 15 هزار و 925 خانوار جديد به جمع مشتركين گاز طبيعي در سال گذشته؛ خانوار تحت پوشش گاز طبيعي در استان زنجان؛ به 405 هزار و 423 خانوار رسيده است؛ افزود: گاز زنجان، با تامين گاز طبيعي 321 هزار و 739 خانوار شهري با 100 درصد بهره مندي و 83 هزار و 684 خانوار روستايي استان زنجان با 6/82 درصد بهره مندي؛ در سطح استان توانسته است؛ گام هاي موثري در اجراي طرح هاي گازرساني به شهرها و روستاهاي استان و عملكرد قابل قبولي را در كارنامه خود ثبت نمايد .

احمدلو ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکين گاز طبیعی را از مهم‌ترین وظایف و از افتخارات شرکت گاز استان زنجان عنوان كرد و اظهار داشت: با همكاري و تعامل سازنده مردم شريف و مسئولين استاني و محلي و زحمات كاركنان تلاشگر گاز زنجان، سال گذشته بيش از 489 كيلومتر شبكه گذاري در سطح استان انجام شده است كه با احتساب اين ميزان، كل شبكه گازرساني در استان به 6 هزار و 586 كيلومتر رسيده است.

وی از جذب بیش از 17 هزار و 600 مشترک گاز طبیعی در استان زنجان طي سال 97 خبر داد و اظهار داشت: با جذب این تعداد مشترک؛ مجموع مشترکین گاز در استان به 334 هزار و 974 مشترک افزایش یافته است.

مدير عامل شركت گاز استان زنجان تحت پوشش قرار دادن بيش از 404 هزار واحد مسكوني، نصب نزديك به 181 هزار و 680 علمك، بهره مندي همه 11 شهرك صنعتي استان، 2 ناحيه صنعتي ايجرود و طارم و 3 محور صنعتي ذاكر– بناب، روي و نورين از گاز طبيعي، گازرساني به صنايع عمده استان و بهره برداري كامل از 40 جايگاه CNG در استان را از ديگر خدمات ارائه شده به مشتركين محترم در استان زنجان اعلام كرد.

احمدلو خدمات رسانی پایدار به مردم شریف استان و توسعه شبکه گازرسانی به منظور محرومیت زدایی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالي) را سرلوحه تمامی برنامه هاي گاز زنجان برشمرد و تصريح داشت: این شرکت به عنوان تامین کننده گاز طبیعی شهروندان زنجانی، نقش مهمی در ساختار زیربنایی اقتصاد استان و کشور ایفا می کند كه با تدوین برنامه های جامع و بنیادین تلاش می کنیم با همیاری و همکاری در راستای تحقق این مهم، گامي اساسی برداریم.

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین