امروز: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۵
جانشین فرمانده انتظامي استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۱۷
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷
کشف بیش از 20 كيلو گرم ترياك از یک سوداگر مرگ در زنجان

جانشین فرمانده انتظامي استان زنجان از كشف 20 كيلو 900 گرم مواد مخدر از نوع ترياك و دستگيري يك قاچاقچي سابقه دار در يك عمليات پليسي خبر داد.

جعفر کردلو امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،اظهار داشت: در راستاي مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعاليت يك نفر در امر تهيه و توزيع مواد مخدر مطلع و رسيدگي به موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامي استان زنجان افزود : ماموران در ادامه تحقيقات خود دريافتند اين متهم قصد دارد مقدار قابل توجهي مواد مخدر را که تهیه کرده به همراه 3 نفر از همدستان خود در شهر زنجان توزیع کند.

کردلو با اشاره به اينكه عمليات دستگيري اين متهم آغاز و با تشكيل تيمی از پليس مواد مخدر مركز استان به اجرا درآمد خاطر نشان كرد: ، مأموران موفق شدند متهم را با هماهنگی مقام قضائی در منزل خود دستگیر و یک دستگاه سواری سمند را از منزل متهم کشف كنند.

وي با تاكيد بر اينكه ماموران در بازرسي دقيق از خودرو متهم 20 كيلو  900 گرم ماده مخدر از نوع ترياك كه در خودرو جاسازي شده بود كشف كردند، گفت : اين متهم با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي شد.

جانشین فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به آثار مخرب مواد مخدر اظهار داشت: بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگيري از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس  مي تواند گام موثري در برخورد با  قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین