امروز: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۷
شهردار زنجان:
کد خبر: ۶۷۱۸
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۱
شاخصه مدیریت در سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي ،قاطعيت و عزم جدی است

شهردار زنجان گفت:شاخصه مدیریت در سازمان فرهنگي ، اجتماعي و ورزشي ، قاطعيت و عزم جدی است

به گزارش عصرزنجان،مسیح الله معصومی شهردار زنجان در مراسم اکران مستند «دستهای کوچک خالی » به کارگردانی ناصر قهرمانی و فیلم کوتاه «این خانه مرد دارد» کاری از مجتبی سعید زاده ازمتولیان برنامه و تمام کسانی که در توسعه فرهنگ اجتماعی و شهروندی کمک حال شهرداری هستند تشکرکرد و افزود: اکران فیلمهای از این دست علاوه بر ایجاد حساسیت و تلنگر می تواند در راستای کاهش و حل موضوع کمک کننده باشد.                                                                                                                                               

مسیح الله معصومی عنوان کرد: تنها وظیفه شهرداری در حوزه های عمرانی، حمل و نقل و ترافیک نیست ،شهرداری و شورای شهر سعی دارد شهر زنجان درزمینه های مختلف قدمهای محکم و رو به جلو بردارد و در این راه اگر حمایتی صورت نگیرد ما در رسیدن به اهداف خود با عزمی جدی طی مسیر خواهیم کرد.

معصومی یکی از اهداف شهرداری را اجرای برنامه های فرهنگی،اجتماعی و ورزشی دانست و گفت :به جهت حساسیتی که بر روی سازمان فرهنگي وجود دارد انتخاب ریاست سازمان در بدو ورود یکی از اهداف مهم ما بود خوشبختانه انتخاب مریم شعبانی به عنوان رییس سازمان به جهت قاطعیت و محکم بودنشان در رسیدن به اهداف پیش روی سازمان یکی از دلایل انتخاب ایشان در این سمت بوده است كه حمايت تام از ايشان ميكنيم. باید گفت نه تنها ایشان بلکه شورا و شهرداری در رسیدن به اهداف خود کوتاه نمی آیند.

وی عنوان کرد: واقعیت های جامعه را نباید نادیده گرفت شاید دیدن و لمس کردن این واقعیتها در قالب یک فیلم یا اثر هنری تلنگری باشد برای مسئولین تا نسبت به واقعیتهاحساستر شوند.

شهردار گفت: همه ما از دوران کودکی تجربه و خاطراتی داریم که کودکان کار از لمس این تجربه های کودکی محروم هستند و به خاطر مشکلات به کار رو آورده اند و از مهمترین محرومیت این کودکان می توان به تحصیل اشاره کرد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین