امروز: دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۷
رییس کل دادگستری استان زنجان:
کد خبر: ۶۷۲۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۰
روز قدس ،روز آرمان فلسطین و فریاد مظلومیت مستضعفین، از دل ملت‌های آزادیخواه است

رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: آزادی قدس شریف نه تنها هیچ وقت از خاطر مسلمانان فراموش نخواهد شد  بلکه روز به روز آرمان فلسطین و فریاد مظلومیت مستضعفین، از دل ملت‌هایی شنیده می‌شود که سال‌ها تحت سیطره یک مشت مستبد خودباخته هستند.

به گزارش عصرزنجان،حضرت حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه به فرموده امام خمینی (ره) روز قدس، روز حیات اسلام است  افزود : روز قدس نماد آزادی خواهی، ظلم ستیزی، وحدت و همدلی امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد، پرچم عدالت طلبی را در جهان برافراشته و لبیک گویان به فریاد همیشه خروشان امام خمینی(ره) برای آزادی بیت‌المقدس، ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده خواهان عالم بکشند.

   رئیس شورای قضایی استان زنجان خاطر نشان کرد :روز قدس نشانگر اهمیت غیر قابل انکار مسئله آزادی فلسطینیان از یوغ غده سرطانی صهیونیسم و بیانگر این نکته مهم است که آزادی قدس شریف نه تنها هیچ وقت از خاطر مسلمانان فراموش نخواهد شد  بلکه روز به روز آرمان فلسطین و فریاد مظلومیت مستضعفین، از دل ملت‌هایی شنیده می‌شود که سال‌ها تحت سیطره یک مشت مستبد خودباخته هستند.

   رئیس کل دادگستری استان زنجان افزود : در این روز عزیز که به حق دست یاری خداوند متعال در آن مشهود است، همه عالم نظاره‌گرند که حتی تشنگی و گرسنگی هم نمی‌تواند مانع مطالبات اسلامی و انسانی مسلمانان شود. صهیونیست غاصب باید بداند مسلمانان جهان و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت می‌کند.

حجت الاسلام صادقی نیارکی  در ادامه ضمن دعوت ازآحاد مردم  شریف استان برای شرکت باشکوه در راهپیمایی روز قدس افزود ، دستگاه قضایی استان زنجان امسال  نیز همچون سال‌های گذشته همراه و هم‌صدا با مردم آزادی خواه جهان، در روز جهانی قدس، با مشت‌های گره کرده  خود بردهان رژیم غاصب صهیونیسم و حامیان آن نشانه می‌گیرد و پیام آور نجات مظلومین خواهد شد. و هم‌پای مسلمانان در اشتیاق خلق حماسه رمضانی در روز قدس به ‌سر می‌برد که در پیشانی‌اش، نام امام راحل(ره)‌و ملت ایران نقش بسته است، پس یکصدا بکوشیم روز قدس را باشکوه‌تر از همیشه برگزار کنیم.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین