امروز: دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۶
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان عنوان کرد:
کد خبر: ۶۷۲۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳
مهم‌ترین رمز پیروزی در جنگ اقتصادی، کار جهادی و انقلابی است

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: جنگ امروز دشمنان با انقلاب اسلامی ، جنگ اقتصادی بوده و مهم‌ترین رمز پیروزی در این جنگ کار جهادی و انقلابی برای ارتقاء بهره‌وری و تقویت عنصر اعتماد و اطمینان در جامعه برای مشارکت آحاد مردم در فرآیند فقرزدایی است.

هدایت صفری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با اشاره به اینکه راهبردهای فعالیتی این نهاد کاملاً شفاف و روشن است، گفت: وظیفه کارگزاران این نهاد افزایش خودآگاهی و درک صحیح از وضعیت موجود و حرکت با برنامه و منسجم در حوزه رسیدگی اثربخش به جامعه هدف و تطبیق عملکردها با رویکردهای ابلاغی است.

وی با اشاره به اینکه جنگ امروز دشمنان با انقلاب اسلامی ، جنگ اقتصادی است، افزود: مهم‌ترین رمز پیروزی در این جنگ کار جهادی و انقلابی برای ارتقاء بهره‌وری و تقویت عنصر اعتماد و اطمینان در جامعه برای مشارکت آحاد مردم در فرآیند فقرزدایی است.

صفری بابیان اینکه دشمن با اعمال تحریم‌ها و چالش‌های اقتصادی سعی در کوچک کردن سفره مردم و ایجاد فاصله بین امام و امت را دارد، ادامه داد: وظیفه همه  کارگزاران اسلامی  ، افزایش رضایتمندی جامعه هدف از کارکردهای نظام از طریق انجام کار مفید وهمت مضاعف ، پاسخگویی صحیح، وقت گذاری مناسب و اقدام و عمل به‌موقع است.

وی تصریح کرد: با همین نگاه ارتقاء بهره‌وری در حوزه رسیدگی اثربخش به جامعه هدف برای ارتقاء کارآمدی نظام در حوزه فقرزدایی و محرومیت‌زدایی باید در همه بخش‌های کاری این نهاد نهادینه‌شده تا به افزایش سرمایه‌های اجتماعی نظام و خنثی شدن نقشه دشمنان منجر شود.

صفری با تأکید بر شناخت صحیح نیازها و بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها برای رفع نیازها و مشکلات شناسایی‌شدۀ مددجویان، ادامه داد: کار عالمانه و مجاهدانه و استفاده از روش‌های علمی در ارائه خدمات به مددجویان تحت حمایت باهدف مقاوم کردن وضعیت اقتصادی جامعه هدف در برابر تکانه‌ها و چالش‌های اقتصادی باید به‌عنوان یک اصل در همه بخش‌ها در سال جاری مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین افزود: شناسایی مزیت های  نسبی مناطق مختلف و بهره‌گیری از آن در حوزه اشتغال‌زایی و ایجاد زنجیره‌های ارزش در این بخش و زمینه‌سازی برای استفاده حداکثری از مشارکت‌های مردمی در ارائه خدمت موثر به جامعه هدف از اولویت‌های اصلی این نهاد است که باید بیشتر موردتوجه قرار گیرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین