امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۲
فرمانده انتظامي استان زنجان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۲۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱
کشف بیش از 26 تن گندم قاچاق در زنجان؛کالای قاچاق یک میلیارد ریالی در استان کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامي استان زنجان زنجان از کشف 26 تن و 320 کیلو گندم قاچاق توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان خدابنده خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش  امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: در راستاي مبارزه با قاچاق كالا، ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان خدابنده از فروش غیر قانونی گندم دولتی مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه  ماموران با هماهنگی قضائی به مغازه خشکبار فروشی در محور قیدار – ابهر اعزام و مشاهده کردند یک دستگاه کامیون در حال تخلیه گندم در این مغازه است ، تصریح کرد:پس از بررسی مشخص شد گندم از سیلوی قیدار بارگیری شده و باید به کارخانه آرد زنجان تحویل داده می شد که این فرد اقدام به فروش غیر قانونی گندم دولتی در این مغازه می کرد.

فرمانده انتظامي استان زنجان با بیان اینکه ماموران در بازرسی از مغازه 26 تن و 320 کیلو گرم  گندم دولتی قاچاق را كشف، که بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقريبي آن بيش از 430 میلیون ريال برآورد شده است، افزود: در این رابطه يك نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده تحويل مرجع قضائي شد.

*كشف مواد غذائی احتكار شده در زنجان

سردار جهانبخش  در ادامه از كشف انواع مواد غذائی احتکار شده به ارش تقریبی بیش از یک میلیارد ریال خبر داد ، عنوان کرد: در پي كسب خبري مبني بر احتكار اقلام و كالاي اساسي مردم توسط  دو محتكر سريعاً‌ موضوع در دستور كار ماموران پليس آگاهي استان زنجان قرار گرفت.

فرمانده انتظامي استان زنجان خاطرنشان ساخت:  با كار اطلاعاتي صورت گرفته دو انبار احتكار كالا در شهر زنجان  شناسائي و پس از هماهنگي با مراجع قضائي و با همكاري اداره تعزيرات و اداره صنعت معدن و تجارت از اين انبارها بازديد به عمل آمد

سردار جهانبخش  یادآور شد: ماموران موفق شدند در بازرسي از  اين  انبار كالاها در مجموع هزارو 150 کیلو گرم انواع برنج خارجي و ایرانی ، ۳۴۰ کیلو چای بهاره ، کشمش پلویی ۳۳۱ کیلو ، سویا خوراکی ۱۶۹ کیلو و 390 کیلو عدس احتكار شده  كشف كنند.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه بنابر نظر کارشناسان ارزش اقلام احتکار شده بیش از یک میلیارد ریال برآورد شده است تاكيد كرد : پليس با كساني كه بخواهند در بازار اختلال ايجاد كرده و با احتكار مايحتاج مردم ، قيمت ها را بالا ببرند برابر قانون قاطعانه برخورد مي كند.

*کشف کالای قاچاق یک میلیارد ریالی در زنجان

فرمانده انتظامي استان زنجان در ادامه  از کشف لوازم جانبی گوشی تلفن همراه قاچاق توسط ماموران انتظامی شهرستان ایجرود خبر داد و گفت:در راستاي مبارزه با قاچاق كالا، ماموران انتظامی شهرستان ایجرود حین کنترل خودرو های عبوری به یک دستگاه اتوبوس در محور بیجار - زنجان مشکوک و برای بررسی بيشتر آن را متوقف کردند.

سردار جهانبخش  افزود: ماموران با هماهنگی قضائی در بازرسی از خودرو انواع لوازم جانبی گوشی تلفن همراه قاچاق كشف ، که بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقريبي كالاي كشف شده یک ميليارد ريال برآورد شده است.

وی در خاتمه اظهار داشت : در این رابطه يك نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده تحويل مرجع قضائي شد

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین