امروز: چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۲۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸
استاندارد سازی و تعویض بیش از 6 هزار کنتور خراب در زنجان؛164 فقره انشعاب غیر مجاز در استان جمع آوری شده است

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: از تعداد کنتورهای خراب شهروندان استان زنجان در سال گذشته بیش از 6 هزار فقره کنتور تعویض و استاندارد سازی شده است.

علیرضا جزء قاسمی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، تعداد کنتورهای خراب در شهرهای استان را بیش از 6 هزار فقره اعلام کرده و افزود: از این تعداد کنتور خراب 640 فقره در 2 ماهه نخست سال جاری تعویض و استاندارد سازی شده است.

وی افزود: در سال گذشته شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بیش از هزار و 400 فقره انشعاب غیر مجاز را در شهرهای استان زنجان شناسائی و هزار و 100 فقره از این انشعابات را به مجاز تبدیل کرد.

مدیر عامل شرکت آبفای استان زنجان تصریح کرد: در 2 ماهه نخست سال جاری نیز 164 فقره انشعاب غیر مجاز در شهرهای استان زنجان شناسایی و جمع آوری شده است.

جزء قاسمی گفت: از میزان انشعابات غیر مجاز شناسائی شده در سال جاری تا کنون 77 فقره پس از طی مراحل قانونی تبدیل به مجاز گردیده و مابقی نیز در اسرع وقت از غیرمجاز به مجاز تبدیل می شود.

وی افزود: بیشترین تعداد انشعابات غیر مجاز شناسائی شده به ترتیب مربوط به شهرهای زنجان و قیدار بوده و شهرهای آببر ، دندی ،حلب ، چورزق و نیک پی نیز شهرهایی بودند که هیچ انشعاب غیر مجازی نداشته اند.

این مسئول با اشاره به اینکه استفاده از انشعاب های غیر مجاز جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد افزود: شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با آن دسته از افرادی که به صورت خود اظهاری به قانونی کردن انشعاب آب اقدام کنند ، همکاری های لازم را خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت آبفای استان زنجان با اشاره به اینکه حجم زیادی از آب شرب شبکه توزیع شهری به دلیل تخلف برخی افراد و استفاده غیر مجاز در بخش های کشاورزی ، باغداری و صنعتی هدر می رود گفت: به همین منظور شناسائی و جمع آوری این نوع انشعابات به صورت مستمر پیگیری شده و در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین