امروز: چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۵
مديرعامل شركت گاز استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۳۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۵
مصرف بیش از 475 میلیون مترمکعب گاز طبیعی زنجان ؛تحویل بيش از 144 ميليون مترمكعب گاز به جايگاه هاي سوخت CNG استان در سال گذشته

مديرعامل شركت گاز استان زنجان گفت: در فروردین و اردیبهشت ماه سال 98 مشتركين زنجاني بيش از 475 میلیون و 907 هزار مترمکعب گاز طبیعی در بخش های مختلف مصرف كرده اند.

موسي احمدلو امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با اعلام اينكه در 2 ماه اول سال جاري 315 میلیون و 970 هزارمتر مکعب گاز در بخش هاي خانگي، تجاري و صنعتي مصرف شده است؛ گفت: با احتساب 159 ميليون و 936 هزارمتر مكعب گاز در بخش نيروگاه سلطانيه، CNG ها و تلمبه خانه ها، ميزان مصرف گاز استان در 2 ماه گذشته به بیش از 475 ميليون متر مكعب رسيده است.

وی افزود: امسال، مصرف گاز در بخش خانگی و صنعتی نسبت به 2 ماهه سال گذشته؛ حدود 8 درصد افزايش داشته است.

مديرعامل شركت گاز استان زنجان ابراز داشت: سال گذشته در همين بازه زماني 441 ميليون و 615 هزارمتر مكعب گاز در استان زنجان مصرف شده است.

احمدلو اظهار كرد: همچنين در 2 ماه امسال به طور ميانگين روزانه 2 میلیون و 33 هزار مترمكعب گاز در بخش خانگي، تجاري و 3 میلیون و 461 هزار متر مکعب گاز در بخش صنعتي، مصرف شده است.

 مديرعامل شركت گاز استان زنجان  با اشاره به توزیع 144 میلیون و 477 هزار مترمکعب گاز به جایگاه های   CNG استان گفت: این مقدار شامل 65/5 درصد گاز مصرفي کل استان است و بدیهی است که این جایگزینی صرفه جویی های اقتصادی فراوان بدنبال داشته و در کاهش آلاینده های محیطی نیز بسیار موثر است.

وی افزود: جايگاه هاي CNG استان زنجان سال گذشته به طور میانگین روزانه 398 هزار مترمکعب گاز به صاحبان خوردو تحویل دادند که خوشبختانه این فرآیند بصورت مستمر و بدون وقفه انجام شده است.

احمدلو درخصوص میزان تحویل گاز به جايگاه هاي   CNG در سالجاری نیز گفت: در فروردین و ارديبهشت ماه امسال 23 میلیون و 742 هزار مترمکعب گاز در جایگاه های سوخت گاز استان توزیع شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر40 جایگاه CNG در استان در زمینه تحویل گاز به خودروها فعالیت دارند که از این تعداد 19 جایگاه در سطح شهر زنجان و 20 جایگاه در سایر نقاط استان فعال هستند که با توجه به جمعیت و وسعت استان، خدمت رسانی در این حوزه از وضعیت مناسبی برخوردار است.

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین