امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۹
مسئول گروه جهادی 313 زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۵۱
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
بازسازی و نوسازی 8 واحد مسکونی توسط گروه جهادی زنجان در پل دختر+تصاویر

مسئول گروه جهادی 313 زنجان با بیان اینکه پنج واحد مسکونی توسط گروه جهادی زنجان در پل دختر بخش معمولان  بازسازی و نوسازی شده است،گفت: سه واحد دیگر نیز ظرف 10 روز آینده بازسازی و نوسازی می شود.

حسن قربانی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه گروههای جهادی زنجان،همراه با سایر نیروهای امدادی برای خدمات رسانی به سیل زندگان استان لرستان،شهرستان پل دختر بخش معمولان به صورت ثابت از ابتدای سال تا کنون در این منطقه حضور پیدا کرده اند، اظهار کرد: در حال حاضر 150 نفر از نیروهای گروه جهادی در این منطقه حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه گروه جهادی زنجان مسئولیت نوسازی و بازسازی هشت واحد مسکونی را به عهده گرفته است، عنوان کرد: پنج واحد مسکونی بازسازی و نوسازی شده و سه واحد دیگر طی 10 روز آینده بازسازی و نوسازی می شود.

مسئول گروه جهادی 313 زنجان به اقدامات انجام گرفته این گروه جهادی اشاره کرد و افزود: لوله کشی ،کچ کاری،کاشی کاری، مف سازی،نقاشی درب و پنجره،تعویض فاضلاب،دیوار کشی از اقدامات این گروه جهادی است.

قربانی با بیان اینکه تعمیرات کامل مناطق سیل زده توسط گروه جهادی انجام گرفته است، تصریح کرد: اقدمات فرهنگی نیز در کنار خدمات رسانی به سیل زدگان انجام می شود.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین