امروز: دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۷
شهردار زنجان:
کد خبر: ۶۷۵۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰
مشکلات اقتصادی سد راه پروژه‌های عمرانی نمی شود

شهردار زنجان با بیان که مشکلات اقتصادی سد راه پروژه‌های عمرانی نخواهد بود گفت: با وجود همه مشکلات، برنامه ریزی هایی در جهت صرفه جویی انجام شده تا کار های عمرانی و خدمات شهری هرگز متوقف نشود و تا به امروز در این راه موفق عمل کرده ایم .

به گزارش عصرزنجان،مسیح‌اله معصومی در آیین بازگشایی از خیابان زینبیه غربی و شرقی اظهار کرد: بازگشایی خیابان زینبیه غربی پس از 2 الی 3 دهه با وجود مشکلات ترافیکی و بد منظری که ایجاد کرده بود با تلاشهای شبانه روزی مجموعه شهرداری و همکاری مردم با هزینه کرد بالغ بر18 میلیارد تومان در دو محور و با تملک 84 پلاک بازگشایی شد.                             

وی بیان کرد: پرداخت به موقع عوارض دلیل اتمام به موقع پروژهای عمرانی و انجام کارها به نحو شایسته است.

شهردار زنجان افزود: بسیار خرسندیم از اینکه مردم این اعتماد را به مجموعه شهرداری داشته و با پرداخت به موقع عوارض خود یاری رسان ما در حوزه فرهنگی، ترافیک، خدمات شهری، شهرسازی، سیما و منظر شهری و عمرانی بوده اند.

وی خاطر نشان کرد: افتتاح پل سید الشهدا(ع)، پل امام حسن مجتبی (ع)، پیاده راه سبزه میدان و زینبیه شرقی و غربی کارهایی بود که سعی کردیم طبق زمان اعلام شده به پایان برسانیم و در آینده نزدیک پروژه سبزه میدان، پارک بانوان غرب و خیابان شرقی و غربی  وسط پادگان به بهره برداری می رسد.  

معصومی با بیان که مشکلات اقتصادی سد راه پروژه‌های عمرانی نخواهد بود گفت: با وجود همه مشکلات، برنامه ریزی هایی در جهت صرفه جویی انجام شده تا کار های عمرانی و خدمات شهری هرگز متوقف نشود و تا به امروز در این راه موفق عمل کرده ایم .

وی موفقیت‌های حاصله را در سایه مشارکت و همدلی بین مردم، مسولین، اعضای شورای شهر و شهرداری دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم این مشارکتها همچنان ادامه یابد تا شاهد رونق و پیشرفت  بیش از پیش شهر باشیم.

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین