امروز: دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۹
رییس کل دادگستری استان زنجان تاکید کرد:
کد خبر: ۶۷۵۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۱
دانشجویان سربازان و سفرای آینده نظام اسلامی هستند/ارتقاء رتبه علمی دانشگاه آزاد اسلامی باید مورد توجه وهدفگذاری گردد

رییس کل دادگستری استان زنجان به تحصیل تعداد دوازده هزار دانشجو در دانشگاه آزاد در سطح استان اشاره و تاکید کرد: وجود چنین سرمایه انسانی در دانشگاه آزاد بسیار مغتنم و ارزشمند است چرا که این جوانها سفرای آینده نظام هستند و باید شرایط رشد فکری و علمی این افراد را فراهم کرد.

به گزارش عصرزنجان،حجت الاسلام و المسلمین  اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار رییس، معاونین و نماینده ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان  ضمن تقدیر و تشکر از حضور رییس و هیت همراه و تبریک هفته کرامت گفت : مسیر حرکت و فعالیت دانشگاه آزاد مسیر ولایت و انقلاب است و جای بسی خوشحالی است که جوانان  سرمایه های ارزشمند کشور در این دانشگاه تحصیل می کنند.

رییس کل دادگستری استان زنجان ضمن اشاره به افزایش شتاب تولید علم در دنیا و پیشرفت تکنولوژی افزود : مجامع علمی و دانشگاهای کشورباید با برنامه ریزی خود را به این  شتاب  وسطح برسانند.

وی تحصیل تعداد دوازده هزار دانشجو در دانشگاه آزاد در سطح استان اشاره و تاکید کرد : وجود  چنین سرمایه انسانی در دانشگاه آزاد بسیار مغتنم و ارزشمند است چرا که این جوانها سفرای آینده نظام هستند و باید شرایط رشد فکری و علمی این افراد را فراهم کرد.

عالی ترین مقام قضایی استان  بر ضرورت ارتقاء سطح علمی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان را خاطر نشان کردو اظهار داشت :  ارتقاء رتبه علمی دانشگاه آزاد باید مورد توجه و برای این مهم باید برنامه ریزی دقیق و هدفمند صورت بگیرد و اولویت کاری در دانشگاه آزاد استان مشخص و ترسیم شود .

رفع ایرادات، موانع و تقویت نقاط قوت و تربیت و تحویل  دانشجویان باسواد به جامعه از دیگر تاکیدات رییس کل دادگستری استان  در این دیداربود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین