امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۱
جانشین فرمانده انتظامي استان زنجان:
کد خبر: ۶۷۵۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۸
سوداگر مرگ از انتقال 20 کیلوگرم تریاک به زنجان باز ماند

جانشین فرمانده انتظامي استان زنجان از كشف 20 كيلو مواد مخدر از نوع ترياك و دستگيري يك قاچاقچي سابقه دار در يك عمليات پليسي خبر داد.

ایرج خانی پور در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار داشت: در راستاي مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعاليت يك نفر در امر تهيه و توزيع مواد مخدر مطلع و رسيدگي به موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی افزود : ماموران در ادامه تحقيقات خود دريافتند اين متهم قصد دارد مقدار قابل توجهي مواد مخدر را از استان هاي جنوبی به وسيله يك دستگاه خودرو پژو آر دی به استان زنجان منتقل و توزيع كند .

جانشین فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به اينكه عمليات دستگيري اين متهم آغاز و با تشكيل 3 تيم از پليس مواد مخدر مركز استان و شهرستان های ایجرود و سلطانیه به اجرا درآمد خاطر نشان كرد: ، مأموران موفق شدند متهم را با يك دستگاه خودرو پژو آر دی در اتوبان زنجان – قزوین شناسايي و متوقف كنند.

خانی پور با تاكيد بر اينكه ماموران در بازرسي دقيق از خودرو متهم 20 كيلو  گرم ماده مخدر از نوع ترياك كه در خودرو جاسازي شده بود كشف كردند، گفت : اين متهم با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي شد.

وی با اشاره به آثار مخرب مواد مخدر اظهار داشت: بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگيري از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس  مي تواند گام موثري در برخورد با  قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین