امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۲
فرمانده انتظامی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۶۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
کشف 115 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش بیش از 14 میلیارد ریال در زنجان

 فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 115 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوئین) به ارزش بیش از 14 میلیارد ریال در استان زنجان خبر داد.

سردار  رحیم جهانبخش امروز در گفتو گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد:در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق و به کارگیری دستگاه های بیت کوئین (تولید ارز دیجیتال) دریک كارخانه واقع در یکی از شهرك های صنعتي زنجان ، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: ماموران پس از بررسی و تایید صحت خبر و هماهنگی با مقام قضائی، به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:ماموران در بازرسی از محل 65 دستگاه مايونر به همراه 78 دستگاه منبع تغذيه دستگاههای تولید ارز دیجیتال ( بیت کوئین) که بصورت سري نصب و در حال كار بود كشف کردند.

سردار جهانبخش با اشاره به اینکه  در اين رابطه یک متهم دستگير که موضوع تحت رسیدگی است، افزود : متهم در تحقیقات صورت گرفته اعلام کرد دستگاه هاي کشف شده را از اينترنت خريداري کرده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطر نشان کرد : همچنین ماموران پلیس آگاهی استان زنجان موفق شدند در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در محور بیجار – زنجان 6 دستگاه استخراج ارز دیجیتال را کشف کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان زنجان خاطر نشان کرد : در 24 ساعت گذشته با تلاش ماموران انتظامی شهرستان ابهر و ایجرود 44 دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف شد.

سردار  جهانبخش با اعلام اینکه در این ارتباط 5 نفر دستگیر شدند خاطر نشان کرد : در مجموع 115 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش بیش از 14 میلیارد ریال کشف شد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین