امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۷
رییس کل دادگستری استان زنجان:
کد خبر: ۶۷۶۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱
ششمین قاتل زنجانی از پای جوبه دار نجات و حیات دوباره گرفت

رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: با تلاش های انجام شده ششمین گذشت اولیاء دم از قصاص قاتل در 4 ماهه نخست سال جاری در زنجان محقق شد.

به گزارش عصرزنجان،حجت الاسلام والمسلمین  اسماعیل صادقی  نیارکی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جوانی با هویت م .م  18 ساله در سال 92 با همکاری همسر مقتول و تهیه اسلحه شکاری غیر مجاز اقدام به قتل عمدی  مرحوم م .ص 29 ساله در منزل شخصی اش در زنجان  می کند .

وی افزود : با پیگیریهای اداره آگاهی زنجان و اقرار متهم در دادگاه کیفری استان و وجود شواهد و قرائن موجود حکم قصاص نامبرده بنا به درخواست اولیای دم ( مادر مقتول ) صادر و پس از ابرام رای دادگاه کیفری استان در دیوان عالی کشور حکم محکوم علیه قطعی و برای اجرای آن به دادسرا ابلاغ شد .

ریس شورای قضایی استان ادامه داد : متهم پس از تحمل شش سال حبس و با تلاشها و زحمات همکاران اجرای احکام با اخذ رضایت اولیای دم در روز اجرای حکم قصاص از پای جوبه دار نجات و حیات دوباره یافت.

رییس کل دادگستری استان زنجان خاطر نشان کرد : با تلاش های انجام شده این ششمین اخذ گذشت اولیاء دم از قصاص قاتل در 4 ماهه نخست سال جاری در زنجان  می باشد  در همین راستا جا دارد از زحمات و تلاشهای  مجدانه همکاران تشکر و قدردانی نمایم.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین