امروز: چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۹
فرمانده انتظامي استان زنجان:
کد خبر: ۶۷۶۸
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۸
سوداگر مرگ از انتقال بیش از 78 کیلوگرم تریاک به زنجان باز ماند؛کشف بیش از 11 تن برنج قاچاق در استان

 فرمانده انتظامي استان زنجان از کشف 78 کیلو 700 گرم ترياک در يک عمليات پليسي و دستگيري یک نفر قاچاقچي خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،اظهار داشت:مأموران مبارزه با مواد مخدر زنجان با انجام اقدامات فنی و پلیسی از انتقال محموله مواد مخدر توسط یک سوداگر مرگ مطلع و دستگیری سوداگر مرگ را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود : ماموران مبارزه با مواد مخدر زنجان با همکاری ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایجرود و کلانتری های 11 ، 12 و 15 شهرستان زنجان موفق شدند این محموله را  شناسایی کنند.

سردار جهانبخش اظهار داشت: این محموله مواد در اتوبان " زنجان – قزوین " که با یک دستگاه کامیون حمل می شد متوقف و در بازرسی از آن  78 کیلوو 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به شیوه ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف شد.

وی با اعلام اینکه در این ارتباط  نیز یک نفر دستگیر شد گفت: متهم همراه با مواد مکشوفه با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

*کشف بیش از 11 تن برنج قاچاق در زنجان

فرمانده انتظامي استان زنجان در ادامه از توقیف بیش از 11 تن برنج خارجی قاچاق توسط ماموران پلیس اطلاعات وامنیت عمومی شهرستان خبر داد و گفت:ماموران پلیس اطلاعات وامنیت عمومی شهرستان خرمدره موفق شدند کامیون حامل برنج خارجی قاچاق را در خرمدره شناسایی و توقیف کنند.

سردار جهانبخش با اشاره به اینکه مأموران در بازرسي از این کامیون بیش از 11 تن برنج خارجی بدون مجوز قانونی کشف کردند، تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش تقریبی کالاي مکشوفه، 880 ميليون ريال برآورد شده است.

انتهای پیام /

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین