امروز: جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵
مديرعامل شركت گاز استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۷۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
افزایش 6 درصدی مصرف گاز در زنجان؛بیش از 861 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان مصرف شده است

مديرعامل شركت گاز استان زنجان از مصرف 861 میلیون و930 هزار متر مکعب گاز طبيعي در 4 ماهه ابتدایی سال جاری در استان خبر داد.

به گزارش عصرزنجان،موسي احمدلو در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر همه 21 شهر استان و 542 روستاي استان به شبكه گاز كشور متصل هستند؛ بر مديريت هر چه بهتر و بيشتر انرژي تاكيد كرد.

وي با بيان اينكه در 4 ماه اول امسال 475 میلیون و 91 هزار متر مکعب گاز در بخش هاي خانگي، خدماتی، تجاري و صنعتي مصرف شده است؛ گفت: با احتساب 386 ميليون و 839 هزار متر مكعب گاز در بخش صنايع، ميزان مصرف گاز استان در اين مدت به بیش از 861 ميليون متر مكعب رسيده است.

مديرعامل شركت گاز استان زنجان ادامه داد: از کل گاز مصرف شده در استان، بیش از 190 میلیون مترمکعب مربوط به مصرف خانگی، 30 میلیون مترمکعب مربوط به مصرف خدماتی و تجاری و 225 میلیون مترمکعب نيز مربوط به مصرف صنعتی است.

مهندس احمدلو افزود: امسال، مجموع مصرف گاز در بخش خانگی و صنعتی نسبت به 4 ماهه سال گذشته حدود 6 درصد افزايش داشته است.

وي ابراز داشت: سال گذشته در همين بازه زماني 820 ميليون و 878 هزار متر مكعب گاز در استان زنجان مصرف شده است.

مهندس احمدلو اظهار كرد: همچنين در 4 ماه امسال به طور ميانگين روزانه 1 میلیون و 774 هزار مترمكعب گاز در بخش خانگي، خدماتی و تجاري و 1 میلیون و 815 هزار متر مکعب گاز در بخش صنعتي، مصرف شده است.

وي ضمن قدرداني از همراهي مردم استان زنجان در مصرف بهينه گاز طبيعي؛ توسعه هرگونه خدمت را مرهون همكاري و همراهي مردم و مشتركين محترم عنوان كرد و در پایان، تصریح کرد: شهروندان گرامی می‌توانند در مواقع بروز حوادث مربوط به گاز طبیعی و مشکلات فنی، در هر ساعت از شبانه روز با واحد امداد شرکت گاز استان زنجان با 194 تماس بگیرند

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین