امروز: جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۷۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۲
 افتتاح و آغاز عمليات اجرايي 61 طرح گازرساني در زنجان؛94.4 درصد خانوارهای شهری و روستایی استان از نعمت گاز طبيعي بهره مند هستند

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 61 طرح گازرسانی همزمان با هفته دولت در استان زنجان خبر داد.

موسي احمدلو امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: همزمان با هفته دولت، طرح گازرساني به 31 روستا و 28 واحد تولیدی و صنعتی؛ افتتاح و عمليات اجرايي 2 روستاي ديگر آغاز مي شود.

وی عنوان داشت: براي افتتاح و آغاز عمليات اجرايي طرح هاي گازرساني در هفته دولت بيش از 56 ميليارد و 153 ميليون تومان اعتبار هزينه و اختصاص يافته است.

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان تصریح کرد: با اشاره به افتتاح 31 طرح گازرساني روستايي و بهره مندي 4 هزار و 177 خانوار در هفته دولت افزود: با اين اقدام، شمار روستاهاي بهره مند از گاز طبيعي استان به 564 روستا افزايش مي يابد.

احمدلو تعداد كل روستاهاي استان را 910 روستا اعلام كرد و ابراز داشت: با صرف 49 ميليارد و 872 ميليون تومان اعتبار براي گازرساني به روستاهاي قابل افتتاح در هفته دولت؛ درصد برخورداري گاز طبيعي در بخش روستايي استان از 82.7 به 84.6 درصد افزايش مي يابد.

وی از گازرساني به 28 واحد صنعتي با صرف هزينه اي بيش از 5 ميليارد و 597 ميليون تومان اعتبار در هفته دولت خبر داد و گفت: با اين اقدام؛ مجموع واحدهاي صنعتي و توليدي بهره مند از گاز در استان به يك هزار و 217 واحد مي رسد.

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه كلنگ زني 2 روستاي شهرستان طارم را از ديگر اقدامات گاز زنجان در هفته دولت اعلام كرد و تصريح داشت: با اختصاص 684 ميليون تومان اعتبار در صدد تامين گاز 57 خانوار روستايي ديگر هستيم.

احمد لو با بيان اينكه خدمات رسانی پایدار به مردم شریف استان و توسعه شبکه گازرسانی به منظور محرومیت زدایی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالي) همواره سرلوحه تمامی برنامه هاي شركت گاز زنجان بوده است؛ افزود: با عنايت خداوند متعال و زحمات كاكنان خدوم گاز زنجان در حال حاضر 100 درصد جمعيت شهري و با افتتاح هفته دولت 84.6 درصد جمعيت روستايي و در مجموع 94.4 درصد خانوارهای شهری و روستایی استان زنجان از نعمت گاز طبيعي بهره مند هستند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین