امروز: جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲
وزیر کشور خبر داد
کد خبر: ۶۷۷۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۰
اختصاص رقم قابل توجهی از صندوق توسعه ملی برای تجهیز مرزهای کشور/ با هماهنگی‌های انجام شده انتخابات باشکوهی را خواهیم داشت

وزیر کشور از اختصاص رقم قابل توجهی از صندوق توسعه ملی برای تجهیز مرزهای کشور گفت: در حال حاضر امنیت کامل در مرزهای کشور حاکم است.

به گزارش عصرزنجان،عبدالرضا رحمانی فضلی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه توفیق شد در هفته دولت در خدمت مردم زنجان باشیم، اظهار کرد: جلساتی در این سفر داریم و تمامی اقداماتی که تا به امروز در سطح استان انجام شده را مرور می کنیم و موارد مورد نیاز برای ارجاع به دولت را انجام خواهیم داد.

وی تصریح کرد: برنامه بازدیدی از پروژه های مختلف در سطح استان نیز داریم و با هماهنگی هایی که بین مسئولان انجام خواهد شد تا بتوانیم گامهای بلند و مهمتری را برداریم.

وزیر کشور در ادامه با اشاره به وضعیت امنیت مرزهای کشور عنوان کرد: وضعیت امنیت در مرزهای کشور در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و در شرق کشور نیز این تسلط و رصد مستمر و دائمی را در مرزهایمان داریم.

وی با بیان اینکه در مرزهای شرقی مان با کشور افغانستان و پاکستان با ضعف کنترل مرزی از طریق کشورهای همسایه مواجه هستیم، عنوان کرد: زحمت اصلی این کار به دوش ایران بوده که شکر خدا نیروهای خوب ما در ناجا، سپاه و ارتش وظیفه خودشان را به خوبی انجام می دهند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه اخیرا هم به دستور و تاکید مقام معظم رهبری قرار است یک رقم قابل توجهی را از صندوق توسعه برای تجهیز مرزها هزینه کنیم، خاطرنشان کرد: در غرب کشور نیز وضعیت همین گونه بوده و مشکل خاصی نداریم.

وی ادامه داد: همکاری ما با کشور عراق همکاری بسیاری خوبی بوده و با ترکیه نیز وضعیت مرزهایمان خوب است و به لطف خداوند ما مشکل خاصی در مرزها نداریم و ان شاالله اربعین را با هماهنگی های انجام شده با عراق در صحت و سلامت برگزار کنیم.

وزیر کشور افزود: امسال مرز خسروی نیز اضافه می شود و با برنامه ریزی انجام شده 4 مرز را در برنامه اربعین داریم تا مردم بتوانند با خیال راحت در مراسم اربعین شرکت داشته باشند.

وی در مورد برنامه های انتخابات نیز خاطرنشان کرد: برنامه انتخابات را از چند ماه قبل شروع کردیم و الحمدلله تمام تمهیدات فراهم است و هماهنگی لازم بین دستگاه نظارتی انجام شده و امنیت که برعهده ناجا، سپاه و نیروهای اطلاعات و ... می باشد نیز با هماهنگی لازم انجام می شود و این آمادگی را داریم که امسال انتخابات با شکوهی را داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع خبر: موج رسا

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین