امروز: یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۲
فرمانده انتظامی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۸۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱
کشف 354کیلوگرم انوع مواد مخدر در یک ماه؛ 198 معتاد و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شده است

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: 354 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان زنجان در یک ماهه گذشته سالجاری در طرح مبارزه با توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر کشف شده است.

سردار رحیم جهانبخش امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،با تاكيد بر برخورد  جدي با مخلان نظم و امنيت و سوداگران مرگ گفت : مبارزه با سوداگران مرگ در تمام  ايام در دستور كار ماموران انتظامي استان  قرار داشته و خادمان مردم در اين نيرو  با همراهي مردم ، اجازه عرض اندام به قاچاقچيان و سوداگران مرگ را نخواهد داد.

وی با اشاره به شناسایی مناطق آلوده به مواد مخدر در استان زنجان ، گفت: پلیس در خصوص پاک‌سازی این مناطق به جد وارد کارشده و با توزیع کنندگانی که بخواهند جوانان این مرز و بوم را به دام اعتیاد بکشانند برخورد سختی خواهد کرد .

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به برخورد جدی پلیس با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر در استان بیان داشت : در سالجاری 833 مورد طرح مبارزه با توزیع کنندگان، خرده فروشان و جمع آوری معتادان متجاهر انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 33 درصد افزایش داشته است .

سردار جهانبخش با بیان اینکه پلیس زنجان با اقدمات مقابله‌ای، محورهای مواصلاتی و سطح استان زنجان را برای قاچاقچیان ناامن کرده است افزود: این اقدامات در یک ماهه گذشته سالجاری موجب توقیف 47 دستگاه خودرو موموتور سیکلت در زمینه توزیع مواد مخدر شده است .

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به مبارزه جدی با توزیع کنندگان مواد مخدر در استان از دستگیری 198 معتاد متجاهر ، توزیع کنندگان و باندهای قاچاق مواد مخدر درطرح ارتقاء امنیت اجتماعی در طول یک ماهه سالجاری خبر داد .

وی پیشگیری را یک اصل مهم در زمینه کنترل وکاهش مصرف مواد مخدر دانست وبیان داشت : در همین راستا اقدامات مقابله اي و پيشگيرانه بسیار خوبی در سطح استان انجام گرفته و با برگزاري کارگاه ها و کلاس هاي آموزشي و نمايشگاه هاي تخصصي پيشگيري از اعتياد در سطح مدارس و دانشگاه ها و مساجد و محله هاي پر خطر و توضيح و تشريح آسيب هاي اجتماعي مواد مخدر گام های موثری در راستای کاهش مصرف مواد مخدر شده است .

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه پلیس مواد مخدر با اقدامات خود سطح استان را برای فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر ناامن کرده است گفت: در این راستا 354 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان زنجان در یک ماهه گذشته سالجاری در طرح مبارزه با توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر کشف شده است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین