امروز: جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸
فرمانده انتظامی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۸۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
پاکسازی 24 محل آلوده و پاتوق مواد مخدر در زنجان؛دستگیری 500 معتاد ، قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در استان

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر درسطح استان ازکشف 550 کیلو انواع مواد مخدر خبر داد و گفت : 24 محل آلوده و پاتوق استعمال مواد مخدر نیز شناسایی و پاکسازی شد و 500 معتاد ، قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر نیز در این طرح ها دستگیر شدند.

سرداررحیم جهانبخش امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: بر اساس نتایج ارزیابی ها و نظر سنجی های صورت گرفته مبارزه با مواد مخدر ، توجه به مقوله عفاف و حجاب و برخورد با مزاحمان از اولویت ها و خواسته های  مردم فهیم استان بوده است.

وی خاطر نشان کرد: بر این اساس مبارزه با سوداگران مرگ در تمام ايام در دستور كار ماموران انتظامي استان قرار داشته و خادمان مردم در اين نيرو با هماهنگی قضایی ، هم اندیشی با مسئولان دادگستری و  همراهي مردم  طی 45 روز گذشته در سطح استان طرح مبارز با مواد مخدر را اجرا کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به شناسایی و پاکسازی 24 محل و پاتوق استعمال مواد مخدر درسطح استان گفت:  در این طرح 45 روز  نزدیک 550 کیلو انواع مواد مخدر از قاچاقیچان  و توزیع کنندگان مواد مخدر کشف شد.

وی با اعلام اینکه در این مدت 500 معتاد ، خرده فروش ، قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر شناسایی ، دستگیر و جمع آوری شدند تصریح کرد : در این طرح 10 محل توزیع ، استعمال و پاتوق تجمع معتادان پلمپ گردید. 

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطر نشان کرد : پلیس در خصوص پاک‌سازی این مناطق به جد وارد کارشده و با توزیع کنندگانی که بخواهند جوانان این مرز و بوم را به دام اعتیاد بکشانند برخورد سختی خواهد کرد .

سردار جهانبخش با بیان اینکه پلیس زنجان با اقدمات مقابله‌ای، محورهای مواصلاتی و سطح استان زنجان را برای قاچاقچیان ناامن کرده است افزود: با نزدیکی بازگشایی مدارس و دانشگاهها طرح نظارت بر صنوف  به ویژه برخورد با صنوفی که  در بحث مواد مخدر فعالیت نماید به اجرا گذاشته خواهد شد.

وی با اشاره به اجرای طرح تامین نظم و امنیت  پارک ها و مراکز تفریحی  گفت :  طرح مبارزه با مواد مخدر به صورت مستمر تداوم داشته و به ویژه در پارک ها و تفرجگاهها اجرا خواهد شد تا معتادان و توزیع کنندگان مواد مخدر جرات حضور در این محل ها را نداشته باشند.

فرمانده انتظامی استان  به اجرای طرح  تامین نظم و امنیت ایام محرم نیز اشاره و خاطر نشان کرد : طرح مبارزه با مواد مخدر بعد از ایام محرم نیز تداوم خواهد داشت .

 این مقام ارشد انتظامی استان زنجان ترویج مواد مخدر را از اهداف دشمنان بیان و تصریح کرد : از شهروندان تقاضا داریم  هرگونه اخبار  در زمینه توزیع و ترویج مواد مخدر را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین