امروز: جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۲۶
رئیس بیمارستان امام‌ حسین (ع) زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۸۸
تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۴
انجام 4200 مورد سی تی اسکن در بیمارستان امام حسین(ع) زنجان

رئیس بیمارستان امام‌ حسین (ع) زنجان گفت: طی سال گذشته 4200 مورد سی تی اسکن در بیمارستان امام حسین(ع) زنجان انجام شده است.

عباس مرتضوی  در گفتگو با خبرنگار عصر زنجان اظهار کرد: بخش  CT اسکن بیمارستان امام حسین (ع) زنجان فعالیت چشمگیری دارد.

وی با تاکید بر روند رو به رشد تعداد  CTاسکنهای انجام شده در سال گذشته افزود: بیش از 4200 مورد سی تی در مجموع بخشهای سرپایی و بستری انجام شده است.

رئیس بیمارستان امام‌ حسین (ع) زنجان تعداد  CT اسکنهای انجام شده در بخش سرپایی را 3550 مورد خواند و تصریح کرد: 670 مورد CT  نیز برای بیماران بستری در این مرکز به انجام رسیده است.

مرتضوی بیمارستان امام حسین (ع) زنجان را بزرگترین مرکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در سطح استان زنجان اعلام کرد و گفت: از مجموع 35 هزار و 700 مورد ویزیت بیمارن انجام شده در سال 97 ، بیش از  227 هزار و پانصد نفر توانستند نوبت خود را از طریق کانالهای 4 گانه غیر حضوری دریافت کنند.

وی به سهل الوصول و رایگان بودن اخذ نوبت گیری از طریق سامانه USSD (*142# ) اشاره کرد و افزود: این سامانه با 93 هزار و 260 تراکنش بالاترین سطح نوبت دهی غیر حضوری این مرکز را به خود اختصاص داده است.

رئیس بیمارستان امام‌ حسین (ع) زنجان در پایان یادآورشد: 19346 نفر از بیمه شدگان از طریق تلفن گویا ، 1063 نفر از راه نوبت دهی اینترنتی  و 525 نفر نیز از طریق اپلکیشن موبایل توانستند نوبت الکترونیکی از پزشکان این مجموعه اخذ نمایند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین