امروز: جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۹
رئیس کل دادگستری استان زنجان:
کد خبر: ۶۷۸۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۱
پیگیر مطالبات به حق کارگران هستیم/قشر کارگر نباید دغدغه امنیت شغلی داشته باشد

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: دستگاه قضایی با اولویت و قدرت پیگیر مشکلات کارگران خواهد بود.

به گزارش عصرزنجان ،حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جریان سفر رییس قوه قضاییه به زنجان تعدادی از کارگران یکی از کارخانجات زنجان به خاطر برخی مشکلات در خواست ملاقات با آیت الله رئیسی  را داشتند  که  در نهایت این دیدار در یک محیطی صمیمی برگزار و نماینده کارگران به بیان مشکلات پرداخت و سپس رییس قوه قضاییه مطالبی در خصوص پیگیری و حل مشکلات ارائه نمودند .

رییس کل دادگستری استان  درهمین راستا تصریح کرد : دستگاه قضایی استان با قدرت  پیگیریهای لازم  برای  حل مشکلات کارگران را انجام خواهد داد .

 رییس شورای قضایی استان اظهار داشت :ما پیگیر مطالبات  به حق کارگران خواهیم بود و کارگران مطمئن باشند مسائل و مشکلات آنان با  جدیت پیگیری و در صدد حل آن  خواهیم بود .

 وی افزود : دستگاه قضایی در راستای احقاق حقوق کارگران زحمتکش   با قوت و جدیت پیگیر مشکلاتشان خواهد بود چرا که  ادامه این روند زمینه  بیکاری حجم سنگینی از کارگران را در پی خواهد داشت که رفع این مشکل به تصمیم عاجل نیاز دارد.

رییس کل دادگستری استان ادامه داد  : قشر کارگر  نباید دغدغه امنیت شغلی داشته باشد چرا که وجود این مسائل در تأمین معیشت زندگی و  حوزه کاری  آنها تاثیر بسزایی  خواهد گذاشت.

وی در پایان افزود : در راستای کسب  اطلاعات  بیشتر از مشکلات کارگران یکی از کارخانجات زنجان با حضور تیمی از مرکز رسانه روز جمعه  گزارش کاملی از این مجموعه تهیه  و جهت بررسی و حل مشکلات به قوه قضاییه ارسال شد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین