امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۹
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:
کد خبر: ۶۸۳۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷
13 آبان تداوم و استمرار استکبار ستیزی در محور حرکت انبیاء است؛امروز دشمن دین،ایمان و اعتقاد ما را هدف قرار داده است

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: 13 آبان تداوم و استمرار استکبار ستیزی در محور حرکت انبیاء است .

 

 

به گزارش عصر زنجان،همزمان با هفته بسیج دانش آموزی دیدار صمیمی فرماندهان و شورای واحد های پیشگام بسیج دانش آموزی شهرستان زنجان با سردار کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) برگزار شد.

سردار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی با اشاره به 13 ابان گفت : در 13 آبان 3 اتفاق مهم رخ داده است که هر یک برگی از صفحه تاریخ این انقلاب است.

وی افزود : 13 آبان یادآور تبعید امام خمینی (ره) در سال 1343 ، قتل عام دانشجویان و دانش آموزان در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان خط امام (ره) در سال 1358 است و باید این روز گرامی داشته شود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) با اشاره به نبرد حق و باطل از حضرت آدم تا حضرت خاتم (ص) تصریح کرد : 13 آبان تداوم و استمرار استکبار ستیزی در محور حرکت انبیاء است .

وی در ادامه با رح تاریخچه دشمنی آمریکا و استکبار غرب در مواجهه با انقلاب اسلامی گفت : امروز بسیجیان و دانش آموزان در خط مقدم دفاع از انقلاب و فرماندهان عرصه جنگ نرم و فرهنگی دشمن قرار دارند.

سردار کرمی در پایان افزود: در بحث جنگ فرهنگی ، امروز دشمن دین،ایمان و اعتقاد ما را هدف قرار داده است و وظیفه شما دانش آموزان مقابله با این جبهه باطل دشمن است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین