امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۵
پیش بینی شرایط آب و هوای زنجان در هفته جاری:
کد خبر: ۶۸۸۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۷
شرایط جوی زنجان تا آخر هفته پایدار خواهد بود

رئیس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه وضعیت جوی استان تا پایان هفته پایدار پیش‌بینی شده است، گفت: دمای استان هم در این بازه زمانی تغییر محسوسی نخواهد کرد.

به گزارش عصرزنجان صونا صرفی رئیس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان  وضعیت جوی استان را برای امروز صاف تا قسمتی ابری اعلام و اظهار کرد: این وضعیت جوی پدیده غالب استان است.

ایشان  به ثابت بودن وضعیت جوی استان تا پایان هفته اشاره و تصریح کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده، دما هم در این بازه زمانی تغییر قابل توجهی نخواهد داشت.

وی تاکید کرد: وضعیت جوی استان زنجان تا پایان هفته پایدار خواهد بود و بارشی نخواهد داشت.

صرفی جمعه را تنها روز هفته جاری دانست که شاهد فعالیت سامانه بارشی و احتمال وقوع بارش خواهد بود.

رئیس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان دمای فعلی شهر زنجان را هفت درجه بالای صفر اعلام کرد و گفت: این دما در مقایسه با دمای روز گذشته در این بازه زمانی کاهش یافته است.

وی از ثبت دمای هفت درجه زیر صفر در خیرآباد به عنوان سردترین دما طی 24 ساعت گذشته در سطح استان و کشور خبر داد و افزود: بالاترین دمای این بازه زمانی با 23 درجه بالای صفر از شهرهای مختلف طارم از جمله آب‌بر و گیلوان گزارش شده است.

صرفی نوسان دمایی شهر زنجان را 20 درجه اعلام کرد و گفت: زنجان در این بازه زمانی دمایی بین چهار درجه زیر صفر و 16 درجه بالای صفر را پشت سر گذاشته بود.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین