امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۱۰
کد خبر: ۶۸۹۰
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۳
هوای زنجان سرد میشود ، برف و باران در راه است

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان وضعیت جوی هفته آینده استان را بارش برف و باران، همراه با کاهش دما پیش‌بینی کرد.

به گزارش عصرزنجان کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از افزایش پوشش ابر از اواخر وقت پنج‌شنبه در استان خبر داد و افزود: این پوشش ابر موجبات وقوع بارندگی‌ را برای روز جمعه در طارم به ویژه در ارتفاعات این شهرستان فراهم خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه از روز شنبه سامانه بارشی وارد استان زنجان خواهد شد، تصریح کرد: فعالیت این سامانه تا پایان هفته بارش برف و باران متناوب را در مناطق مختلف استان موجب خواهد شد.

سلطانی کاهش دما را دیگر پدیده جوی پیش‌بینی شده برای هفته آینده دانست و ادامه داد: روند کاهش دما، آب و هوای زمستانی را در استان حاکم خواهد کرد.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان نوسان دمایی شهر زنجان را طی 24 ساعت گذشته 21 درجه اعلام کرد و گفت: زنجان در این بازه زمانی، دمایی بین سه درجه زیر صفر و 18 درجه بالای صفر را پشت سر گذاشت.

وی از ثبت دمای هفت درجه زیر صفر در خیرآباد به عنوان سردترین دما در استان طی روز گذشته خبر داد و گفت: بالاترین دمای این بازه زمانی با 20 درجه بالای صفر از آب‌بر گزارش شده است.

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین