امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۲۱
مدیرکل پست استان زنجان گفت:
کد خبر: ۶۸۹۲
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۷
در استان زنجان هفت هزار کارت سوخت معطله وجود دارد

مدیرکل پست استان زنجان گفت: کارت های سوخت معطله آن دسته از کارتهایی است که به دلیل نقص در نشانی گیرنده بازگشت خورده و در باجه نگهداری می شود.

به گزارش عصرزنجان رضا حمیدپور مدیرکل پست استان زنجانخبر از وجود   هفت هزار کارت سوخت معطلهدر استان زنجان  دارد.

وی تاکید کرد: از این تعداد چهار هزار فقره کارت فقط برای شهرستان زنجان و سه هزار مورد نیز برای شهرستانها است.

مدیرکل پست استان زنجان گفت: کارت های سوخت معطله آن دسته از کارتهایی است که به دلیل نقص در نشانی گیرنده بازگشت خورده و در باجه نگهداری می شود.

حمیدپور اظهارداشت: شهروندانی که موفق به دریافت کارت سوخت خود نشده اند می توانند با در دست داشتن کارت سبز، کارت خودرو و مدارک شناسایی کارت های سوخت خود را تحویل بگیرند.

وی تاکید کرد: شهروندانی که خودرو خود را نقل و انتقال داده اند، برای دریافت کارت سوخت باید اصل قولنامه و کارت ماشین را در دست داشته باشند.

 مدیرکل پست استان زنجان گفت: شهروندان این استان برای دریافت کارت سوخت فقط به مراکز پست در شهرستان های ابهر، طارم، سلطانیه، خرمدره، ماهنشان، ایجرود و خدابنده مراجعه کنند.

حمیدپور اضافه کرد: در شهرستان زنجان نیز مرکز پست در میدان رسل، خیابان ۱۷ شهریور و بلوار آزادی برای ارائه کارت های سوخت معطله فعال هستند.

وی پایان ساعت کاری روز جاری مراکز پست در شهرستان ها را تا ۱۶ عصر بیان کرد و افزود: در مرکز استان زنجان نیز تا صدور همه کارتها و بدون محدودیت زمانی انجام می شود.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین