امروز: شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۴
فرمانده سپاه ناحیه زنجان:
کد خبر: ۶۹۳۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷
بازاریان و کسبه زنجان مراقب توطئه های دشمن باشند

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با بیان اینکه جنگ اقتصادی، یک واقعیت انکارنشدنی است و دشمن در حال طراحی و اجرای برنامه‌های مستمر برای افزایش فشار اقتصادی علیه ایران است تا بتواند از این طریق به اهداف خود برسد، گفت: بازاریان و کسبه زنجان مراقب توطئه های دشمن باشند.

به گزارش عصرزنجان ،محسن سهندی فرمانده سپاه ناحیه زنجان در دیدار با بازریان و کسبه شهرستان زنجان که در محل مسجد جامع زنجان برگزار شد، به ترکیب اتاق جنگ دشمن در اغتشاشات اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن تلاش دارد با برجسته كردن مشكلات اقتصادی، جو روانی جامعه را ملتهب کرده و مردم را بدبین و نا امید كند.

وی با بیان اینکه جنگ اقتصادی، یک واقعیت انکارنشدنی است و دشمن در حال طراحی و اجرای برنامه‌های مستمر برای افزایش فشار اقتصادی علیه ایران است تا بتواند از این طریق به اهداف خود برسد، گفت: باید همه‌ی مسئولان و نخبگان کشور به این باور برسند که ریشه‌ی اصلی آسیب‌پذیری ما در جنگ اقتصادی، ‌ درونی است و تنها با تکیه به درون مرتفع می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان گفت: خسارت هایی که اغتشاشگران به اموال دولتی زدند هزینه های گزافی رو به انقلاب و مردم تحمیل کرده است، یادآور شد: عملیات های روانی دشمن در خصوص اغتشاشات اخیر در شعله ور شدن اغتشاشات تاثیرگذار بود، دشمن تلاش دارد با روش های ناجوانمردانه اقتصاد جامعه را مشوش كند و زمینه تقابل اقشار مختلف مردم را فراهم آورد.

سهندی به حمایت های رهبری از سران قوا در خصوص افزایش نرخ بنزین اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: اینکه رهبر انقلاب با این ادبیات صریح می‌فرمایند: گفتم من صاحب نظر نیستم لکن اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند من حمایت می‌کنم. بدان مفهوم است که قانون گرایی باید مبنای عمل آحاد یک کشور چه مخالف یا موافق با تصمیمات حکومتی باشد.

وی با بیان اینکه استان زنجان اولین استانی بود که با حضور خود در هوای سرد و بارانی فتنه اغتشاشگران را در نطفه خفه کرد، گفت: عده ای با عملیات روانی سعی دارند سایر استانها رو نسبت به استان زنجان بدبین کنند.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه برخی افراد اعلام کرده اند که تهران اجناسی به زنجان و زنجانی نمی دهد چرا که اجازه ندادند اعتراضات ادامه پیدا کند، گفت: این ها همه عملیات های روانی دشمن است که می خواهند مردم را به جان هم بیاندارند.

سهندی در پایان خاطرنشان کرد: اگر از این قیبل موارد در استان مشاهده شود در اسرع وقت موضوع را به رئیس اتاق اصناف استان زنجان اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری شود.

 

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین