امروز: سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۷
سرپرست پیش بینی هواشناسی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۹۸۴
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۰
کاهش دید افقی در زنجان؛ سجاس سردترین نقطه کشور شد

سرپرست پیش بینی هواشناسی استان زنجان با اشاره به کاهش دید افقی در استان به علت مه آلودگی هوا، گفت: صبح امروز، ایستگاه سجاس سردترین نقطه کشور شناخته شد.

 سونا صرفی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصرزنجان، وضعیت جوی استان را مه آلود اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه دید افقی به دلیل مه آلودگی هوا، کاهش یافته است، تصریح کرد: در حال حاضر دید افقی در فرودگاه زنجان به 400 متر رسیده که برای انجام پرواز محدودیت ایجاد می کند.

سرپرست پیش بینی هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه وضعیت جوی سایر مناطق استان هم به صورت مه آلود گزارش شده است، اضافه کرد: از بعد از ظهر امروز شاهد افزایش ابر در آسمان استان خواهیم بود که احتمال بارش های خفیف و پراکنده می رود.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس پیش بینی های به عمل آمده دمای هوا امشب نسبت به شب گذشته کاهش محسوسی خواهد داشت، اعلام کرد: برای صبح فرداد هم یخبندان عمومی پیش بینی شده است.

صرفی با بیان اینکه بارندگی خاصی تا پایان هفته جاری در استان زنجان پیش بینی نشده است، افزود: در حال حاضر ایستگاه چورزق با دمای 13 درجه بالای صفر، بیشترین دمای استان را به خود اختصاص داده است.

وی همچنین سردترین منطقه استان زنجان را ایستگاه سجاس با منفی 16 درجه زیر صفر برشمرد و گفت: صبح امروز، سجاس کمترین دما را در کشور داشته است.

 انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین