امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۱۹
مدیر کل کمیته امداد استان خبر داد
کد خبر: ۶۹۹۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۰
برگزاری دوره های آموزشی امداد و نجات برای مددجویان زنجانی


مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان از برگزاری دوره های آموزش امداد و نجات برای بیش از یک هزار و 600 مددجوی تحت حمایت این نهاد و پرسنل آن خبر داد.

هدایت صفری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصرزنجان اظهار کرد: ارتقای سطح آگاهی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد برای مقابله با حوادث طبیعی و کاهش مخاطرات از اهداف برگزاری دوره های آموزش امداد و نجات در استان بوده است.

وی با بیان اینکه این دوره برای بیش از یک هزار و600 نفر از کارکنان و مدجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان به صورت رایگان برگزارشه است، تصریح کرد: در این راستا تفاهم نامه همکاری  با جمعیت هلال احمر استان منعقد شده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با بیان اینکه یکی از محورهای مهم کمیته امداد پیشگیری و آموزش جامعه هدف این نهاد مقدس برای مقابله با حوادث و کاهش مخاطرات در مواقع بحرانی است، افزود: همکاری این نهاد در بحث آموزش ها و فعالیت های فرهنگی با جمعیت هلال احمر استان، به ویژه در برنامه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، برگزاری آموزش های امداد و نجات انجام می گیرد.

وی از حضور کارکنان ومددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در دوره های امداد و نجات خبر داد و گفت: در 9ماهه سال جاری بیش از هزارو600نفر از کارکنان ومددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در دوره های آموزشی امداد ونجات شرکت کرده اند.

صفری برگزاری دوره های آموزشی امداد و نجات برای مددجویان تحت حمایت را از موضوعات اصلی تفاهم نامه همکاری کمیته امداد با جمعیت هلال احمر برشمرد و افزود: تربیت نیروی انسانی داوطلب از بین مددجویان، ارائه آموزش های لازم در خصوص مقاوم سازی منازل مددجویی و توسعه آموزش های مهارتی و امدادی از جمله اهداف این تفاهم نامه است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین