امروز: جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۶
مدیر کل بنیاد مسکن استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۷۰۵۴
تاریخ انتشار: شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
مقاوم سازی 52 درصد از واحدهای مسکونی روستایی در استان زنجان

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: در مجموع 52 درصد از واحدهای مسکونی روستایی در استان زنجان مقاوم سازی شده است.

سجاد صنعتی منفرد امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان اظهار کرد: بالغ بر 48 هزار و 536 واحد مسکونی روستایی در سطح استان زنجان مقاوم سازی شده است.

وی با اشاره به اینکه مجموع واحدهای روستایی شناسایی شده در استان زنجان 92 هزار و 678 واحد مسکونی بوده است، 52 درصد از این واحدها مقاوم سازی شده است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تصریح کرد: با توجه به ضرورت سرعت بخشیدن به احداث مسکن مقاوم در سطح روستاهای استان زنجان، 82 درصد از تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی در استان به منظور مقاوم سازی این واحدها محقق شده است.

وی اجرای طرح ویژه مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی را گام مهم و استوار در راستای توسعه امکانات عمرانی و بهبود کیفیت مساکن روستایی دانست و افزود: هفت بانک عامل در زمینه پرداخت تسهیلات ویژه بهسازی واحدهای مسکونی روستایی فعال هستند.

صنعتی منفرد میزان تسهیلات پرداختی را به روستاییان در راستای بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی را بالغ بر 40 میلیون تومان با کارمزد 5 درصد اعلام کرد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین