امروز: جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰
همزمان با ایام الله دهه فجر انجام می شود؛
کد خبر: ۷۰۹۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۸
افتتاح 10 پروژه عمرانی توسط شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر 10 پروژه عمرانی توسط شرکت آبفای استان زنجان افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری عصرزنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: برای افتتاح و بهره برداری از این 10 پروژه، اعتباری بالغ بر 47 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی افزود: اجرای طرح انتقال آب از مخزن آب و فاضلاب شهری خرمدره به روستای ویسان با اعتباری معادل 10 میلیارد و 480 میلیون ریال از جمله این طرح ها است.

مدیر عامل شرکت آبفای استان زنجان گفت: احداث مجتمع آبرسانی قره گل و برون قشلاق در شهرستان ماهنشان با اعتبار 9 میلیارد 600 میلیون ریال نیز از پروژه های شاخص قابل افتتاح در دهه فجر سال جاری است.

وی بیان کرد: اجرای اصلاح شبکه توزیع آب در شهرهای قیدار و زرین رود به طول 3 هزار و 850 متر و با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون ریال امسال در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

جزء قاسمی به اجرای طرح تامین آب شرب شهر ارمغانخانه نیز اشاره کرده و گفت: برای اجرای این طرح بیش از 5 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی احداث مخزن آب 500 متر مکعبی و خط انتقال به طول 1200 متر در شهر سهرورد را یادآور شده و افزود: عملیات حفر یک حلقه چاه، احداث اتاقک سر چاه و خط انتقال شهر کرسف به طول 1.1 کیلومتر نیز از دیگر پروژه های قابل افتتاح شرکت آبفا در دهه فجر سال جاری است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بهره برداری از طرح آبرسانی به روستاهای ویک و چشمه سار در شهرستان سلطانیه و اجرای طرح تله متری در شهر قیدار را از دیگر پروژه های شاخص قابل افتتاح شرکت آب و فاضلاب استان زنجان نام برد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین