امروز: سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵
مدیر کل بهزیستی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۷۰۹۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۱
افتتاح نزدیک به 70 طرح و پروژه بهزیستی همزمان با دهه فجر

مدیر کل بهزیستی استان زنجان از افتتاح 68 پروژه شاخص در ایام دهه فجر خبرداد و گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر 54 واحد مسکن برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی در شهرستان های زنجان، خدابنده، ایجرود، ابهر و طارم به همراه 14 پروژه اشتغالزایی و خدماتی افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری عصرزنجان، محمد محمدی ضمن گرامیداشت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  اظهار کرد:  همزمان با ایام دهه فجر 4 طرح اشتغالزایی در شهرستان های طارم و خدابنده، 2 کلینیک مددکاری نیز در شهرستان زنجان و خدابنده، یک مورد مرکز اقامتی افراد دارای اختلال مصرف در شهرستان ایجرود و 7 باب مهد کودک در شهرستان های زنجان و خدابنده  افتتاح خواهد شد.

وی افزود:  هم اکنون 28 هزار و 398 مددجو  در سطح استان تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان زنجان هستند و در حال حاضر بیش از 15 هزار نفر مستمری ماهانه دریافت می نمایند.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان با اشاره به توجه ویژه به توانمند سازی و حرفه آموزی و اشتغال مددجویان و افراد دارای معلولیت، اظهار کرد: از ابتدای توجه بهزیستی به اشتغال مددجویان  نزدیک به یک هزار و 500 نفر از معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان فرصت شغلی فراهم شده است که این تعداد هم اکنون در حال فعالیت  و کار و تلاش هستند.

وی افتتاح 181 واحد مسکونی مددجویی، افتتاح 47 طرح اشتغال زایی مددجویان، افتتاح 22 باب مهد کودک شهری و روستایی، افتتاح 2 مرکز اقامتی افراد دارای اختلال مصرف مواد مخدر، افتتاح یک مرکزشبانه روزی توانبخشی، مراقبتی معلولین، افتتاح 3 کلینیک مددکاری، افتتاح یک مرکز پایگاه سلامت روان، افتتاح 3 مرکز مشاوره تخصصی و افتتاح سامانه تصمیم به منظور کاهش طلاق در شهرستان های تابعه را از مهمترین اقدامات یک سال اخیر بهزیستی استان زنجان برشمرد.

محمدی تکریم از مادران شهدا ، برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان، نواختن زنگ انقلاب در مهدهای  کودک تحت نظارت بهزیستی، غبارروبی مزار شهدا  و نیز شرکت در راهپیمایی 22 بهمن را از دیگر برنامه های پیش بینی شده این اداره کل عنوان نمود.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین