امروز: جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰
همزمان به دهه فجر؛
کد خبر: ۷۱۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰
همایش یاوران ولایت با حضور 3000 دانش آموز زنجانی برگزار می شود

معاون اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان از برگزاری همایش یاوران ولایت با حضور 3 هزار دانش آموز به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

جعفر گنج خانلو امروز در گفت و گو با خبرنگار عصرزنجان اظهار کرد: نشاط معنوی و مشارکت آحاد مردمی در رویدادهای مختلف و بزرگ از ارکان اصلی انقلاب اسلامی است و این وظیفه مسئولان آموزش و پرورش است تا این اصول را به خوبی به دانش آموزان آموزش و انتقال دهند.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان در اجرای برنامه های مبارک دهه فجر مشارکت خواهند داشت، تصریح کرد: حضور آنها در بطن برنامه ها خود به نوعی موجب آشنایی دانش آموز با فرهنگ انقلاب و گفتمان انقلاب خواهد شد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان به برگزاری همایش یاوران ولایت همزمان با 15 بهمن ماه سال جاری در استان خبر داد و افزود: بر اساس برنامه ریزی ها در این همایش 3 هزار دانش آموز حضور پیدا می کنند.

وی همچنین نقطه باشکوه و با عظمت ایام مبارک دهه فجر عنوان کرد و یادآور شد: حضور دانش آموزان در مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن ماه، همگام با مردم انقلابی و تکریم مجاهدت های سردار دلها در اربعین این شهید والا مقام از دیگر برنامه های مورد نظر خواهد بود.

گنج خانلو دیدار با مادران و همسران شهدا همزمان با ایام الله دهه فجر را از جنله برنامه های پیش بینی شده اعلام کرد و خاطر نشان شد: این برنامه ویژه دانش آموزان دختر در استان زنجان پیش بینی شده است.

وی همچنین از برگزاری جلسات و دوره های «فکرانه انقلاب» برای نخستین بار در سطح مدارس استان زنجان خبر داد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین