امروز: جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴
به مناسبت ایام دهه فجر؛
کد خبر: ۷۱۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰
مسابقات ورزشی جام فجر در استان برگزار می شود؛ برگزاری جشنواره انعکاس در زنجان

دبیر کارگروه فرهنگی ستاد دهه فجر استان زنجان گفت: همزمان با ایام دهه فجر، مسابقات ورزشی با عنوان جام فجر در استان برگزار خواهد شد.

محمود علیمحمدی امروز در گفت و گو با خبرنگارعصرزنجان اظهار کرد: برای بازدید جوانان استان از موزه شهدا و دفاع مقدس طی ایام دهه فجر برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه دستاوردهای ورزشی در طول 41 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی در استان زنجان برگزار می شود، تصریح کرد: حمایت از برنامه های سازمان های مردم نهاد هم در دستور کار قرار دارد.

دبیر کارگروه فرهنگی ستاد دهه فجر استان زنجان با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدای ورزشکار و یاد شهید قاسم سلیمانی از جمله برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان عضو کارگروه فرهنگی این ستاد به شمار می رود، افزود: برپایی مجموعه کارگاه های گام دوم انقلاب، شرکت ورزشکاران در رویدادهای مختلف ایام الله دهه فجر و برگزاری مسابقات فرهنگی و ادبی و ساخت نمادهای فرهنگی از دیگر برنامه های این اداره کل محسوب می شود.

وی همچنین برگزاری کارگاه های نقد کتاب های «1357» و «چشم هایش می خندد» را از برنامه های حوزه هنری استان زنجان در طول ایام دهه فجر عنوان کرد و یادآور شد: برگزاری ویژه برنامه شب خاطره در مسجد ولیعصر زنجان از دیگر برنامه ها است.

علیمحمدی همچنین به برگزاری شب شعر توسط دستگاه های فرهنگی عضو ستاد دهه فجر استان زنجان همزمان با 21 بهمن ماه اشاره کرد و گفت: دل نوشته ای برای سردار دلها هم فراخوان خواهد شد.

وی در ادامه به برگزاری جشنواره انعکاس در محورهای چند رسانه ای، مکتوبات و ایده های خلاقانه اشاره کرد و اظهار داشت: از تشکل های برتر در حوزه دفاع مقدس هم تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین