امروز: جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان خبر داد
کد خبر: ۷۱۰۳
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۸
تولید و پخش 16 هزار دقیقه برنامه با موضوع انتخابات در استان زنجان؛ گرم نگه داشتن تنور انتخابات ضمن آگاهی بخشی به مردم

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان از تولید و پخش 16 هزار دقیقه برنامه با موضوع انتخابات توسط این نهاد خبر داد و افزود: 33 هزار دقیقه ویژه ایام دهه فجر و انتخابات از طریق حوزه های مختلف صدا و سیمای زنجان تولید و پخش خواهد شد.

سید محسن لطیفی عصرزنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باید در کنار گرم نگه داشتن تنور انتخابات و پر شکوه کردن حضور مردم در پای صندوق های رأی، نقش ارزشمند آگاهی بخشی تبیین شاخصه های نامزدهای انتخاباتی هم توسط رسانه ها مورد توجه قرار گیرد تا مردم بتوانند فردی اصلح و شایسته را انتخاب کنند.

وی با اشاره به اینکه صدا و سیمای مرکز زنجان برنامه های متنوعی را در حوزه های مختلف برای انتخابات پیش بینی کرده است، تصریح کرد: در مجموع 16 هزار دقیقه برنامه برای این ایام تولید و پخش خواهد شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان بر اساس برنامه ریزی ها بنا داریم در همه ستادهای انتخاباتی سال جاری برنامه هایی به صورت زنده اجرا کنیم، اضافه کرد: همچنین پخش برنامه زنده از ستادهای انتخاباتی شهرستانی هم دستور کار قرار دارد تا در صورت فراهم بودن تمهیدات، عملیاتی شود.

وی حضور باشکوه مردم در پای صندوق های رأی را یک حرکتی دشمن شکن دانست و افزود: مردم ما همیشه در صحنه بوده و نقشه های دشمنان را شکست داده اند.

لطیفی در پایان مجموع برنامه های تولید و پخش در حوزه دهه فجر و انتخابات سال جاری را 33 هزار دقیقه اعلام کرد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین