امروز: دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۷
کد خبر: ۷۳۹۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
زنجان در حالت آماده‌باش/ احتمال وقوع سیل در جنوب و جنوب غرب

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان با اشاره به وقوع احتمال وقوع سیل در جنوب و جنوب غرب استان گفت: هم اکنون استان در حالت آماده‌باش قرار دارد.

به گزارش عصرزنجان به نقل از خبرگزاری فارس، توحید سلیمی اظهار کرد: در پی اخطاریه وقوع سیل، جلسه ستاد پیشگیری و فرماندهی عملیات بحران در استان زنجان برگزار شد.

وی افزود: پیش‌بینی بر این بود که بارندگی‌هایی در جنوب و جنوب شرق استان داشته باشیم که احتمال خسارت می‌رفت و به ریاست استاندار زنجان جلسات تشکیل شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان با اشاره به اینکه در این جلسه وظایف دستگاه‌ها تشریح و تأکید بر همکاری هرچه بیشتر شد، تصریح کرد: هم اکنون همه دستگاه‌های خدمت‌رسان در حالت آماده‌باش هستند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی هواشناسی بر سیل در جنوب و جنوب غرب استان است، اضافه کرد: این حوزه شامل شهرستان‌های ابهر، خرمدره، خدابنده و ایجرود است که به مسىولان این شهرستان‌ها هشدارهای لازم داده شده است.

سلیمی با اشاره به اینکه طبق پیش‌بینی بارندگی در زنجان تا 70 میلی‌متر خواهد رسید، اضافه کرد: پیش‌بینی بارش برای اغلب مناطق استان قابل توجه بوده است.

وی تصریح کرد: همچنین در سطح شهر زنجان نیز برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر هماهنگی لازم با شهرداری و سایر ارگان‌ها انجام شده است.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین