امروز: دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۶
کد خبر: ۷۴۰۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۰
بخشش اضافه خدمت سربازان به مناسبت روز پدر شایعه و کذب است

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان از انتشار شایعه ای مبنی بر مبني بر بخشش اضافه خدمت سربازان به مناسبت روز پدر خبر داد و گفت این شایعه کذب است.

به گزارش عصرزنجان حسین عباسی در این راستا اظهار کرد: اخیرا شایعه اي مبني بر بخشش اضافه خدمت سربازان به مناسبت روز پدر منتشر شده که موجب ابهام براي برخی از مشمولان شده است.

 وی با تاکید بر اینکه این خبر شایعه و کذب است، بیان داشت: هيچ نوع ابلاغيه اي، مبني بر بخشش اضافه خدمت سنواتي سربازي به معاونت وظيفه عمومي فرماندهی انتظامی استان واصل نشده است.

این مقام انتظامی استان زنجان افزود: برخي از ضوابط ومقرراتي كه سبب بخشش اضافه خدمت مشمولان مي شود شامل جديت در وظايف محوله و حسن خلق، ابرازشجاعت و فداكاري مانند سرباز نمونه، موفقيت در ثبت ابتكار منجر به توليد محصول و يا مقاله علمي معتبر، همچنين حفظ کردن حداقل يك جزء قرآن كريم است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین گذراندن دوره هاي تخصصي مورد نياز يگان نيروهاي مسلح، كسب رتبه اول تا سوم در مسابقات ورزشي، قرآني و علمي در سطح نيروهاي مسلح، ناجا و كشور، و... كه در صورت تأييد از سوي فرماندهان، تمام يا بخشي از اضافه خدمت سنواتي آنان برابر ضوابط مورد بخشش قرارمي گيرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین