امروز: دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۹
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۷۴۱۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵
لغو موقت همه برنامه های هنری استان زنجان/ سینماهای زنجان تا ابلاغ دوباره تعطیل است

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به لغو موقت همه برنامه های هنری استان زنجان، گفت: سینماهای استان زنجان تا ابلاغ دوباره تعطیل است.

محمود علیمحمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصرزنجان اظهار کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همه برنامه های هنری استان زنجان به روزهای آتی موکول شدند.

وی با اشاره به اینکه همه هنرمندان و برگزارکنندگان برنامه های هنری و فرهنگی در سطح استان زنجان همکاری های لازم را برای تعطیل شدن برنامه ها به صورت موقت داشته اند، تصریح کرد: در حوزه آموزشی هم همه استانداردها به دست اندرکاران اعلام شده است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با تاکید بر اینکه واحدهای آموزشی زیر نظر اداره کل، در صورت رعایت کامل موارد بهداشتی می توانند دوره ها و کلاس های آموزشی خود را برگزار کنند، ادامه داد: در این راستا باید با اداره بهداشت هماهنگ باشند و مراکز ضد عفونی شود.

وی با بیان اینکه سینماهای استان زنجان تا روز جمعه تعطیل است، یادآور شد: سینماها به صورت ملی و با ابلاغ دوباره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کار خود را آغاز خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین