امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۹
کارشناس مسائل سیاسی خاورمیانه:
کد خبر: ۷۴۳۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹
حزب حاکم در هندوستان از گروه های افراطی و ضد اسلامی است/ اتفاقات رخ داده در هندوستان توسط آمریکا و اسرائیل هدایت و رهبری می شود

کارشناس مسائل سیاسی خاورمیانه به مسلمان کشی رخ داده در هندوستان اشاره کرد و گفت: حزب حاکم در هندوستان از گروه های افراطی و ضد اسلامی است.

سعید ثابقی امروز در گفت وگو با خبرنگار،عصر زنجان به  اتفاقات رخ داده در هندوستان اشاره کرد و اظهار داشت: کرد:اتفاقات رخ داده در هندوستان یک بعُد داخلی و یک بعُد خارجی دارد.

وی با بیان اینکه ما در میانمار و نیجریه وبرخی کشورها شاهد نسل کشی و مسلمان کشی بوده ایم، تصریح کرد: اتفاقات رخ داده در هندوستان توسط آمریکا و اسرائیل و افراد تندرو هدایت و رهبری شده است.

کارشناس مسائل سیاسی خاورمیانه با اشاره به اینکه حزب حاکم در هندوستان متاسفانه از گروه های افراطی و ضد اسلامی است، عنوان داشت: هندوستان سابقه ی همکاری بسیار طولانی با مسلمانان از بعُد سیاسی و اقتصادی دارد،بعضی ها از این قضیه سعی می کنند سوءاستفاده کنند.

  ثاقبی با بیان اینکه حزب حاکم و خارجی ها سعی بر این دارند که جهان اسلام را درگیرکنند، یادآور شد: کسانی که در شرق پیرو مکتب بودایی هستند هم در این شرایط آتش بیار معرکه شده اند.

وی با اشاره به اینکه این اتفاقات یک جریان خبیث اختلاف بین مسلمانان و سایر مذاهب است و از راس هدایت می شود، گفت:با توجه به اینکه حزب حاکم هندوستان جزو افراطیون هستند،اگر مستقیم وارد عمل نشوند دست افراطیون را باز گذاشته و سعی در نسل کشی ومسلمان کشی دارند و امنیت مسلمانان در این کشور را از آنها گرفته اند.

 کارشناس مسائل سیاسی خاورمیانه با بیان اینکه با وجود اختلافات که در عربستان،ترکیه،مصر وغیره وجود دارد نمی توان وحدتی که باید در جهان اسلام باشد را حمایت کنند، خاطرنشان ساخت: جهان اسلام سعی کنند با فشار بر دولت هندوستان از نسل کشی و مسلمان کشی در هند جلوگیری کنند.

انتهای پیام/

نویسنده : احمدی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین