امروز: دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۵
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان:
کد خبر: ۷۵۸۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷
کتابخانه های عمومی استان زنجان تا ۱۵ فروردین تعطیل است

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی تا ۱۵ فروردین ماه، کتابخانه های عمومی استان زنجان نیز تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل شدند.

به گزارش عصرزنجان ،امیر علی نیک بخش در جمع خبرنگاران ،اظهار کرد: با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی تا ۱۵ فروردین ماه، و هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای جلوگیری از انتشار عوامل بیماری زا، کتابخانه های عمومی استان زنجان نیز تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل شدند.

وی تصریح کرد: از سوم اسفند تا کنون و در چهار مرحله با توجه به هشدارهای وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی، همزمان با تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی، کتابخانه‌های عمومی نیز تعطیل شدند.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان متذکر شد: بر این اساس بلافاصله پس از تعطیلی کتابخانه های عمومی و با توجه به دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با نظارت نمایندگانی از نهاد، روند ضدعفونی کردن کتابخانه های عمومی کشور آغاز شد تا پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح، در زمان مقتضی کتابخانه های عمومی خدمت رسانی به مردم را از سر بگیرند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: ادامه فعالیت کتابخانه های عمومی کشور پس از ۱۵ فروردین ماه منوط به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا است که در زمان مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین