امروز: دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۵
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۷۵۸۳
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱
دستگیری 30 شایعه ساز فضای مجازی در زنجان؛ کشف بیش از یک و نیم میلیون جفت دستکش احتکاری در زنجان

جانشین فرمانده انتظامی استان با اعلام اینکه با تلاش پلیس 30 نفر از انتشار دهندگان شایعات در خصوص ویروس کرونا در فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند، گفت: بیش از یک و نیم میلیون جفت دستکش بهداشتی احتکار شده در استان توسط پلیس کشف شد.

ایرج خانی پور امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، ضمن تبریک سال نو و بهار طبیعت، از تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت و امنیت در مبارزه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر کرد و گفت:پلیس با تمام توان و جدیت در تامین نظم و افزایش احساس امنیت روانی در سطح جامعه تلاش و خدمت رسانی می کند.

وی تصریح کرد: پلیس از همان ساعات اولیه اعلام کنترل ورود خودروهای غیر بومی و افراد مشکوک به ویروس کرونا در ورودی و خروجی شهر های استان مستقر و خدمت رسانی کرده و در کنار وظیفه ذاتی خود در برقراری نظم و امنیت همراه با سایر نیروهای خدمات رسان، اقدامات پیشگیرانه در خصوص گسترش ویروس کرونا انجام داده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان از همراهی و همکاری همه اقشار مردم، مدافعان سلامت و پویش های مردمی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر کرد و گفت: از عموم هموطنان تقاضا می گردد با توجه به توصیه های پزشکی از هرگونه مسافرت پرهیز کنند.

وی ادامه داد: اقدامات خوبی در برخورد با احتکار کنندگان اقلام بهداشتی صورت گرفته و با تلاش های انجام شده بیش از یک و نیم میلیون جفت دستکش بهداشتی و مقادیر قابل توجهی محلول ضد عفونی کننده از محتکران کشف شده است.

خانی پور تصریح کرد: همچنین با تلاش پلیس در سطح استان، 30 نفر از انتشار دهندگان شایعات در خصوص ویروس کرونا در فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند.

وی از اطلاع رسانی صورت گرفته در زمینه کنترل تردد خودرو های غیر بومی توسط اصحاب رسانه و توجه صنوف و تعطیلی برخی از مشاغل، قدردانی کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین