امروز: جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۱
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:
کد خبر: ۷۵۹۵
تاریخ انتشار: جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۵
41 نفر به دلیل ابتلا به کرونا ویروس در زنجان فوت شده اند

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در مجموع 41 نفر به دلیل ابتلا به کرونا ویروس در استان زنجان فوت شده اند.

به گزارش عصرزنجان ،اسماعیل رحمانی امروز در نشست خبری اظهار کرد: جمعیت هلال احمر یکی از مهم ترین ارکان در حوادث مترقبه و غیر مترقبه محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر ظرفیت های بسیار خوبی در همکاری های داوطلبانه خود دارند، تصریح کرد: در شرایط مختلف این نهاد با دانشگاه علوم پزشکی همراهی و همکاری دارد.
 
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه در کشور ما برنامه های مدیریت بحران کرونا به خوبی پیش می رود، اضافه کرد: موج اول را ما در این زمینه گذرانده ایم.
وی با تاکید بر اینکه امیدواریم بتوانیم زنجیره انتقال کرونا را قطع کنیم، یادآور شد: به همت همه امیدوار هستیم بتوانیم با سربلندی از این اپیدمی عبور کنیم.
رحمانی آمار تجمیعی کرونا را در استان زنجان یک هزار و 431 نفر و تعداد بستری شدگان در این زمینه را 354 نفر اعلام کرد.
وی با بیان اینکه تعداد افراد مبتلا به کرونا ویروس در استان زنجان 494 نفر بوده است، افزود: طی 24 ساعت گذشته 24 نفر به این بیماری مبتلا شده اند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان کل افراد ترخیص شده را در استان 321 نفر برشمرد و گفت: تعداد کل فوت شدگان به دلیل ابتلا به کرونا 41 نفر بوده که دو نفر از آنها امروز فوت شده اند.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین