امروز: جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۳
جانشین معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:
کد خبر: ۷۶۴۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰
جشنواره ملی هنری- سلامت در زنجان برگزار می شود

جانشین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: جشنواره ملی با عنوان جشنواره هنری، سلامت با موضوع کرونا در استان زنجان برگزار می شود.

به گزارش عصرزنجان، مصطفی محمدی در جمع خبرنگاران ضمن قدردانی از حضور فعال اصحاب رسانه و همراهی این قشر در مقابله با کرونا، اظهار کرد: جشنواره ملی فرهنگی و هنری سلامت برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه فعالان حوزه سلامت در مقابله با کرونا سنگ تمام گذاشته و از سلامتی مردم دفاع می کنند، تصریح کرد: با همه موانع و محدودیت ها، در کشور ما همه با اتحاد برای مقابله با این ویروس دست به کار شده اند و مردم در قالب پویش هایی حماسه هایی آفریدند. 

جانشین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه امیدوار هستیم این مسیر سخت را طی کرده و به ایام شور و نشاط برسیم، اضافه کرد: یکی از اهداف مهم جشنواره هنری سلامت همبستگی بین این دو حوزه است. 

وی با اشاره به اینکه در قالب جشنواره پیام حوزه سلامت را با استفاده از قدرت هنر به گوش مردم خواهیم رساند، ادامه داد: با پیوند بین حوزه سلامت و هنر می توان هم افزایی ایجاد کرد. 

محمدی با تاکید بر اینکه در ابتدای شیوع ویروس کرونا، فضای استرس زایی در فضای مجازی ایجاد شد که موجب متضرر شدن مردم شد، افزود: جشنواره هنری و فرهنگی سلامت به عنوان یک جشنواره ملی پیش بینی شده است. 

وی ابراز کرد: ارتقای سواد رسانه، تبیین جایگاه دانشگاه به عنوان مرجعیت سلامت در استان، ارتقای سطح سلامت روان در جامعه و پایه گذاری بنیان های دینی و معنوی از اهداف جشنواره هنری سلامت است. 

جانشین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه این جشنواره دارای دو محور اساسی است، یادآور شد: سلامت و پیشگیری از جمله این محورها به شمار می رود. وی با بیان اینکه این جشنواره در هفت بخش هنری برگزار می شود، ادامه داد: علاقمندان تا 15 خرداد ماه سال جاری می توانند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین