امروز: جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۰
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۷۶۴۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۹
برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک در زنجان

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان از برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک در زنجان با همکاری سپاهیان و بسیجیان استان خبر داد.

به گزارش عصرزنجان سردار جهانبخش کرمی اظهار داشت: از روزهای نخست شیوع ویروس کرونا در استان زنجان، سپاه و بسیج در راستای پیشگیری از شیوع این ویروس ناشناخته و مقابله با آن اقدامات گسترده ای را در بخش های مختلف انجام داده اند.

وی با اشاره به تولید ماسک های مورد نیاز در استان توسط جهادگران بسیجی، تصریح کرد: ضدعفونی اماکن عمومی و معابر از دیگر اقداماتی بود که سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از اوایل اسفندماه نسبت به آن پرداخته و همچنان این برنامه ها در راستای مقابله با کرونا و تا زمان ریشه کنی آاین ویروس ادامه دارد.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان همچنین یادآور شد: رزمایش دفاع بیولوژیک استان زنجان همزمان با 17 فروردین از ساعت 11 در محل شهرک صنعتی روی  زنجان برگزار می‌شود.

وی افزود: این رزمایش با همکاری گردان جنگ نوین تیپ 36 انصار المهدی (عج) استان زنجان، بسیج کارگری و واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک صنعتی برگزار می‌شود.

سردار کرمی با بیان اینکه این رزمایش تمرین عملی برای روزهای آینده محسوب می‌شود، افزود: همچنین ضد عفونی و سمپاشی شهرک صنعتی روی زنجان در این رزمایش انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه از 12 اسفند ماه گردان جنگ نوین تیپ 36 انصار المهدی (عج) استان زنجان هر شب با سه خودروی درخش، یک خودروی 911 و یک خودروی آتش نشانی با همکاری شهرداری و سازمان‌های استان زنجان اقدام به ضد عفونی معابر کرده است، گفت: این فعالیت‌ها بر اساس نیازهای اعلام شده از سوی پاسداران و بسیجیان بدون کوچکترین چشمداشتی انجام شده است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان خاطرنشان کرد: از ساعت 10 شب تا 3 بامداد گروه‌های جهادی با همه امکانات موجود اقدام به سمپاشی و ضد عفونی معابر استان زنجان می کنند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین