امروز: جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۲
فرماندار زنجان اعلام کرد؛
کد خبر: ۷۶۵۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰
تدوین دستورالعمل جدید برای آغاز فعالیت اصناف پس از 20 فروردین؛ برخورد نیروی انتظامی با صنوفی که فک پلمب می کنند

فرماندار زنجان گفت: دستورالعمل های جدید برای آغاز یا عدم آغاز فعالیت برخی از اصناف پس از 20 فروردین ماه تدوین خواهد شد.

رضا عسگری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصرزنجان اظهار کرد: در زمینه تعطیلی اصناف در شهرستان زنجان، همچنان دستورالعمل های قبلی جاری و ساری است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر نیروی انتظامی با اصناف متخلف برخورد قانونی می کند، تصریح کرد: حتی برخی از صاحبان واحدهایی که فک پلمب کرده بودند، دستگیر شده اند.

فرماندار زنجان با بیان اینکه نظارت های ویژه توسط اتاق اصناف، واحد نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت و نیروی انتظامی استان زنجان بر تعطیلی اصناف صورت می گیرد، اضافه کرد: پس از 20 فروردین ماه، پروتکل های جدید در زمینه تعطیلی یا عدم تعطیلی اصناف تدوین خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس شرایط برخی از صنوف، به نظر می رسد، پس از سپری شدن بیستم فروردین ماه، اجازه فعالیت دریافت کنند، ادامه داد: برای این تاریخ، دستورالعمل های ملی ابلاغ خواهد شد.

عسگری با تاکید بر اینکه بخشی از دستورالعمل ها در زمینه فعالیت اصناف ملی بوده و بخشی هم در اختیار تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا در استان است، یادآور شد: تصمیم گیری ها بر اساس شرایط صنوف خواهد بود.

وی همچنین به بازدید از سطح شهر زنجان اشاره کرد و گفت: بسیاری از واحدهای صنفی به دستورالعمل های ابلاغی عمل کرده و تعطیل هستند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین