امروز: جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۱
با حضور مسئولان؛
کد خبر: ۷۹۸۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۰
رزمایش کمک مومنانه جامعه کارگری زنجان آغاز شد؛ توزیع 1500 بسته معیشتی بین نیازمندان

مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه جامعه کارگری استان زنجان آغاز شده و در این مرحله یک هزار و 500 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

به گزارش عصرزنجان مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه جامعه کارگری استان به همت اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی، سازمان بسیج کارگری استان زنجان آغاز شد.

شایان ذکر است، در این مرحله از رزمایش یک هزار و 500 بسته معیشتی بین نیازمندان شناسایی شده از طریق بانک اطلاعاتی استان زنجان توزیع خواهد شد.

همچنین در مرحله نخست این رزمایش، بالغ بر 3 هزار و 500 بسته معیشتی توسط جامعه کارگری استان زنجان توزیع شده بود.

در این برنامه، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ضمن قدردانی از خیران خاطر نشان ساخت: نوع دوستی و کمک به هم نوع از زمان ایران باستان در بین مردم ما جریان داشته است.

آیت الله شیخ علی خاتمی با تاکید بر اینکه از زمان شیوع کرونا ویروس موج همدلی و کمک رسانی به نیازمندان در بین مردم بیشتر و پر رنگ تر شده است، تصریح کرد: مردم ما همیشه همراه و در صحنه هستند.

وی با بیان اینکه کرونا بلایی بود که به فرصتی برای کمک های مومنانه تبدیل شده است، ادامه داد: امیدوار هستیم در این کمک ها، کارگرانی که به دلیل شیوع کرونا، کار خود را از دست داده اند هم فراموش نشوند.

در ادامه این مراسم، مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن تاکید بر اینکه رزمایش کمک مومنانه جامعه کارگری در راستای کمک به اقشار آسیب پذیر حوزه کار و تولید انجام می شود، افزود: این افراد بر اساس بانک اطلاعاتی تنظیم شده در استان، شناسایی شده و مورد حمایت قرار می گیرند.

محمدرضا یوسفی با بیان اینکه امیدوار هستیم رزمایش کمک مومنانه تا تمام شدن و از بین رفتن ویروس کرونا ادامه پیدا کند، اظهار کرد: به تاسی از آموزه های دینی به نوعی به وظایف خود عمل می کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین